Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija

MOKSLO METŲ PRADŽIA ANTAZAVĖS JUOZO GRUODŽIO GIMNAZIJOJE

SVARBU

Įeinant į mokyklą visus prašome dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas bei laikytis saugaus atstumo.

Į gimnaziją negali atvykti asmenys (mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai, tėvai (globėjai, rūpintojai), kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.

Ugdymas nuo rugsėjo 1 d. vyks įprastu būdu – gimnazijos patalpose, laikantis rekomenduojamų saugumo sąlygų.

Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1, 2, 3, 4 ir 5 klasių mokiniai mokysis I aukšte.

6, 7 ir I gimnazijos klasių mokiniai mokysis II aukšte.

8, II, III ir IV gimnazijos klasių mokiniai mokysis III aukšte.

Pamokos vyks klasėse.

Mokinių judėjimas gimnazijoje nuo rugsėjo 2 dienos:

Į mokyklą mokiniai įeina ir išeina:

• Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1, 2, 3, 4 ir 5 klasių mokiniai pro šoninį įėjimą (į gatvės pusę esančias duris),
  • 6, 7 ir I gimnazijos klasių mokiniai pro įėjimo į dirbtuves duris,
  • 8, II, III ir IV gimnazijos klasių mokiniai pro pagrindines duris.

Rugsėjo 2 dieną pamokos vyks pagal pamokų tvarkaraštį.

MAITINIMAS

Pavalgyti gimnazijos valgykloje bus galima nuo rugsėjo 2 dienos taip:

po 2 pamokų - ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1, 2, 3, 4 ir 5 klasių mokiniai,

po 3 pamokų - 8, II, III ir IV gimnazijos klasių mokiniai,

po 4 pamokų - 6, 7 ir I gimnazijos klasių mokiniai.

SVARBU

Į gimnaziją visi mokiniai (išskyrus vaikus iki 6 metų) įeina su veido apsaugos priemonėmis. Kaukes galima nusiimti tik įėjus į klasę. Klasėje kaukių galima nedėvėti. Koridoriuose ir valgykloje kaukės – privalomos.

PAVĖŽĖJIMAS

Mokiniai bus pavežami mokykliniais autobusais pagal patvirtintą maršrutų grafiką. Į autobusą mokiniai bus priimami tik dėvintys apsaugines veido kaukes. Autobuse kaukių dėvėjimas – privalomas. Rekomenduojame tėvams aprūpinti vaikus daugkartinio naudojimo kaukėmis.

Visi saugokime save ir vieni kitus. Būkime sveiki.

Direktorė

Parašyti mums