Susitiko su policijos pareigūnais

tituline
    Pirmadienį (gegužės 20 d.) gimnazijoje viešėjo Utenos apskrities Vyriausiojo Policijos Komisariato Zarasų r. Policijos Komisariato bendruomenės pareigūnai Rosita Gurskaja ir Liudvikas Komka (buvęs Antazavės vidurinės mokyklos mokinys). Pareigūnai susitiko su vyriausiais mūsų gimnazijos moksleiviais - abiturientais.

Vizito tikslas – supažindinti mokinius su stojimo į Policijos mokyklą reikalavimais, mokymosi sąlygomis, keliais ir būdais, kaip tapti policininku, darbo policijoje sunkumais, privalumais bei asmeninėmis savybėmis, reikalingomis šios srities darbuotojams. Bendraudami su moksleiviais svečiai dalinosi savo dar visai nesenomis studijų pasirinkimo, sprendimų priėmimo patirtimis, pasakojo apie savo motyvus pasukti ne baigtos studijų programos ir įgytos profesijos, bet policijos pareigūno karjeros keliu.

Be to, susitikime daug dėmesio buvo skirta viešosios tvarkos pažeidimų ir administracinės atsakomybės už šiuos pažeidimus klausimams, šnekėtasi apie nepriekaištingos reputacijos svarbą tiek ketinantiems tapti pareigūnais, tiek ir besirenkantiems kitą karjeros kelią, o atsisveikinant su moksleiviais jiems linkėta saugios Paskutinio Skambučio šventės bei kuo geriausios kloties brandos egzaminų sesijoje.

Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė