Susitiko su policijos pareigūnais

tituline
    Pirmadienį (gegužės 20 d.) gimnazijoje viešėjo Utenos apskrities Vyriausiojo Policijos Komisariato Zarasų r. Policijos Komisariato bendruomenės pareigūnai Rosita Gurskaja ir Liudvikas Komka (buvęs Antazavės vidurinės mokyklos mokinys). Pareigūnai susitiko su vyriausiais mūsų gimnazijos moksleiviais - abiturientais.

    Vizito tikslas – supažindinti mokinius su stojimo į Policijos mokyklą reikalavimais, mokymosi sąlygomis, keliais ir būdais, kaip tapti policininku, darbo policijoje sunkumais, privalumais bei asmeninėmis savybėmis, reikalingomis šios srities darbuotojams. Bendraudami su moksleiviais svečiai dalinosi savo dar visai nesenomis studijų pasirinkimo, sprendimų priėmimo patirtimis, pasakojo apie savo motyvus pasukti ne baigtos studijų programos ir įgytos profesijos, bet policijos pareigūno karjeros keliu.

Skaityti daugiau...

Smagi penktokų išvyka į „Žalvario parką“

ppp
    5-os klasės mokiniai ir keletas 4-os su klasės vadovėmis D. Jankauskiene ir D. Rožkoviene gegužės 10 d. šauniai praleidome laiką nuostabiame gamtos ir žmogaus išmonės sukurtame kampelyje „Žalvario parke“. Šio parko unikalumą pastebėjome vos įvažiavę pro didžiulius „kreizi“ vartus. Mus pasitiko linksmi, charizmatiški šio parko savininkai Alvyda ir Kazys.

    Iš karto supratome, kad su šiais žmonėmis tikrai nenuobodžiausime. Ir neapsirikome... Viešnagė prasidėjo patrankos salve. Dar neteko būti tokioje vietoje, kur visko tiek daug! Gausybė netikėtų eksponatų, įdomiausių pasakojimų, neįprastų erdvių, daug įvairiausios veiklos. Didžiausią įspūdį paliko tai, kad nei vieno daikto čia nėra atsiradusio šiaip sau. Kiekvienas eksponatas – šiuolaikinio meno kūrinys, turintis savo istoriją arba įprasminantis tam tikrą idėją.

Skaityti daugiau...

Paminėta Europos diena

tituline ED
    Gegužės 9-oji - Europos diena. Tai kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Mūsų gimnazijos bendruomenė taip pat pažymėjo šią dieną. Ji buvo skirta ir Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 15-osioms metinėms. Gimnazijoje vyko įvairios veiklos.

    Pradinių klasių mokiniai (1-4 kl.) piešė Europos valstybių - ES narių vėliavas, rašė jų pavadinimus, meniškai juos apipavidalino, ieškojo šių valstybių žemėlapyje, o prieš pradėdami darbą turėjo surasti informacijos apie pasirinktą valstybę internete. Mokinių darbų parodą ,,Pažink Europą“ galima apžiūrėti I-ojo aukšto foje.

Skaityti daugiau...

Akcija “Ištiesk pagalbos leteną silpnesniam“

ppp
    Jau trečius metus iš eilės Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijoje vyksta akcija „Ištiesk pagalbos leteną silpnesniam“. Akcijos metu gimnazijos bendruomenė tiesia leteną Utenos gyvūnų globos namų globotiniams. Aukojamas maistas, žaislai ir kitos priemonės, reikalingos gyvūnėlių priežiūrai.

Skaityti daugiau...

Parodos atidaryme

ppp
    Gegužės 2 dieną (trečiadienį) mes, 6 ir I g klasių mokiniai, kartu su savo klasių vadovėmis lankėmės Amatų centre Antazavės dvare. Čia vyko tautodailininkų iš Panevėžio Eriko ir Genutės Hincų keramikos darbų parodos atidarymas.

    Keramika autoriai užsiima jau trisdešimt metų, nors tikroji Eriko profesija yra virėjas, o Genutė yra statybos specialistė. Pomėgis lipdyti iš molio jų gyvenome tapo amatu ir verslu, amatininkai šiuo užsiėmimu labai džiaugiasi. Jie dažnai dalyvauja įvairiose parodose bei mugėse, vyksta net į užsienio šalis: Latviją, Estiją, Vokietiją ir kt., veda edukacinius užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Mes apžiūrėjome menininkų sukurtus molinius indus, švilpynes ir pakabinamas dekoracijas.

Skaityti daugiau...

Mūsų veiklos Rokiškyje

Tituline
    Artėjant laikui, kai užversime gimnazijos duris, vis labiau domimės tolimesnėmis mokymosi galimybėmis. Ketinantys pasirinkti profesinio mokymosi kelią balandžio 9 d. (antradienį) lankėmės Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje ir ten vykusios ,,Atvirų durų savaitės“ renginiuose.

    Profesinio mokymo programų pristatymo metu galėjome plačiau sužinoti apie specialybes (virėjo, siuvėjo, suvirintojo, automobilių mechaniko, apskaitininko ir kasininko, apdailininko (statybininko), socialinio pavaduotojo padėjėjo, technikos šaltkalvio remontininko), kurias galima įgyti šioje mokykloje, jų paklausą darbo rinkoje, perspektyvas įsidarbinti, mokinių dalyvavimą tarptautiniuose projektuose ir galimybes tobulinti savo praktinius įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija