Judumo savaitė gimnazijoje

    Rugsėjo 16-22d. visoje Europoje skelbiama Judumo savaitė, kurios šūkis „Pasirink ir judėk“. Mūsų gimnazijoje kaip ir visoje Europoje taip pat vyko judumo renginiai. Saulėtos ir šiltos dienos leido smagiai praleisti laiką gryname ore, tad į suplanuotas veiklas įsijungė dauguma gimnazijos bendruomenės narių.

Skaityti daugiau...

Dovana geriausiai lankančiai klasei

ppp
    2017-2018 mokslo metais gimnazijoje vyko konkursas „Geriausiai lankanti klasė gimnazijoje“. Jame dalyvavome ir mes, buvę penktos klasės mokiniai, dabar šeštokai. Stengėmės kuo geriau lankyti pamokas, nepraleisti jų be pateisinamos priežasties ir tapome šio konkurso nugalėtojais. Stengtis buvo verta – juk laimėtojams gimnazijos dovana – pažintinė kelionė į pasirinktą miestą.

Skaityti daugiau...

Dauguma mokysis toliau

2018 09 10
    Su Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija šiemet atsisveikino 4-oji abiturientų laida. Taigi, vidurinio ugdymo programą baigė 18 abiturientų, o sėkmingai įveikus mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus visiems jiems įteikti brandos atestatai.

    Brandos atestatas atvėrė mūsų moksleiviams naujas perspektyvas – studijas universitetinėse ir neuniversitetinėse aukštosiose mokyklose bei platesnes galimybes rinktis profesinio mokymo programas profesinio ugdymo įstaigose. Pastarąsias šiemet ir rinkosi dauguma mūsų buvusių moksleivių.

Skaityti daugiau...

Mokslo metų pradžios šventė

ppp
    Šventinis rytas. Šiltas nuo žvilgsnių, tylus nuo susikaupimo, garsus nuo klegesio, ryškus nuo gėlių žiedų, pavargęs nuo saulės, gaivus, bet vis dar kvepiantis vasara.Trauki į krūtinę jo nuostabų kvapą ir jauti, kad kvepia ne tik gėlės, bet ir žodis. Rugsėjo rytas.

    Šiemet Mokslo metų pradžios šventę pradėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Kėblienė. Ji pasveikino visus, susirinkusius į šventę. Pirmaklasių mokytoja Rasa draugiškai pasitiko mažuosius, linkėdama gerų mokslo metų. Visus šventės proga pasveikino ir mūsų vyriausieji – abiturientai.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Kauną

ppp
    Gegužės 16 d. 3 ir 4 klasių mokiniai išvyko į pažintinę ekskursiją Kaune. Buvo nuspręsta aplankyti Tado Ivanausko zoologijos muziejų ir Kauno zoologijos sodą.

    Muziejuje vaikus pasitiko gidė, kuri supažindino su Lietuvos bei kitų žemynų faunos rūšine sudėtimi, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis. Vaikai klausėsi gidės pasakojimo, stebėjosi gyvūnų įvairove bei gausa. Ekskursijos pabaigoje padėkoję už įdomų pasakojimą ir atsisveikinę su gide vaikai noriai fotografavosi prie įvairių gyvūnų eksponatų. Išėję iš muziejaus vyko į zoologijos sodą.

Skaityti daugiau...

Istorijos pamoka Kernavėje

ppp
    Ketvirtadienį (birželio 7 d.) gimnazijos 5 klasės mokiniai ir mes, septyni jų tėvai, vykome į pažintinę – mokomąją kelionę į Kernavę, vieną seniausių Lietuvos miestelių – pirmąją rašytiniuose šaltiniuose minimą Lietuvos sostinę. Ten kartu su savo vaikais dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Archeologija – nuo tyrimo iki eksperimento ir rekonstrukcijos (,,Viduramžių miestas”).

    Edukatorė Ieva pristatė Kernavės miesto istoriją, ten gyvavusius amatus ir Kernavės gyventojų gyvenimą. Edukacinio užsiėmimo metu keliavome iš vienos amatininko šeimos sodybos į kitą (archeologų yra atkurtos 3 amatininkų sodybos: kalvio, juvelyro ir kauladirbio), klausėmės įdomaus pasakojimo, atsakinėjome į Ievos užduodamus klausimus, daug lietėme bei išbandėme ir taip kūrėme viduramžių miesto gyvenimo vaizdą, grožėjomės unikalia vieta – net penkiais Neries upės slėnyje įsikūrusiais piliakalniais.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija