Viktorina „Vanduo – gyvybės šaltinis“

pppp
„Tyras, skaidrus, reikalingas,
Kiekvienam jis mums naudingas,
Vardas jo yra VANDUO“ – tai citata iš šeštokų prisistatymo, nuskambėjusio viktorinoje, skirtoje Pasaulinei vandens dienai paminėti.

    Kovo 22-oji minima kaip vandens diena, kurios metu norima atkreipti dėmesį į neužteršto gėlo vandens svarbą. 2019 m. vandens dienos tema – „Nepalikime nė vieno be geriamojo vandens“.

Skaityti daugiau...

Žemės diena

ppp
    Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis - dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Skaityti daugiau...

Finišavome gimnazijų lygos ,,Protų kovose“

ppp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos komanda ,,Gelbėk draugą“ kovo 21 d. (ketvirtadienį) penktą kartą šiais mokslo metais skubėjo į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur vyko paskutinysis Utenos regiono komandų protų kovų žaidimas.

    Protų kovose teisę varžytis turėjo tos mokyklos, kurios įsijungė į jaunimo švietimo projektą ,,Nepamiršk parašiuto“. Projektas buvo skirtas jaunimo švietimui socialinio draudimo temomis. Jas 10-12 kl. mokiniams vedė mokytoja Jovita Vainikevičiūtė pilietiškumo pamokų, klasių valandėlių, neformalaus švietimo užsiėmimų ,,Karjeros labirintuose“, ,,Pažink save ir darbo pasaulį“ metu.

Skaityti daugiau...

Renginys ,,Gyvenu sveikai – augu linksmai“

ppp
    Šių metų kovo keturioliktą dieną gimnazijos sporto salėje vyko renginys ,, Gyvenu sveikai – augu linksmai“, skirtas sveikos gyvensenos skatinimui . Renginio organizatoriai – visuomenės sveikatos specialistė Ligita Gaulytė ir socialinė pedagogė Daiva Raguotienė.

    Renginyje dalyvavo trys mišrios 1- 4 kl. mokiniai, po dešimt dalyvių. Komandos turėjo atlikti įdomias ir linksmas užduotis: įminti pateiktas mįsles, atskirti sveikus ir nesveikus maisto produktus, atpažinti pateiktas įvairias kruopas. Labai smagu buvo dalyvauti estafetėse. Kiekviena užduotis buvo vertinama taškais. Daugiausia (64 taškus ) surinko ,, Raudonųjų“ komanda, 55 taškus surinko ,,Žalieji“, o ,,Geltonųjų“ komanda surinko 38 taškus. Visas komandas pasveikino gimnazijos pavaduotoja ugdymui Regina Šeduikienė. Kiekvienas komandos narys apdovanotas padėkos raštais ir atšvaitais.

Skaityti daugiau...

Pusdienis Utenoje

ppp
    Jau keletą metų bendradarbiaujame su Utenos regioniniu profesinio mokymo centru (URPMC). Tarp bendradarbiavimo sutartyje su šiuo socialiniu partneriu numatytų veiklų yra pažintiniai vizitai bei profesinio veiklinimo užsiėmimai. Šias veiklos formas išnaudojame kasmet nuvykę į minėtą mokymo centrą.

    IV g ir II g klasių moksleivių grupė antradienį (kovo 19 d.) lankėsi šioje profesinio mokymo įstaigoje. Mokiniai susipažino su profesinio mokymo programomis baigus pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, stažuočių galimybėmis užsienyje, pasikonsultavo socialinio aprūpinimo, vidaus tvarkos bei kitais klausimais.

Skaityti daugiau...

Lietuvių kalbos dienos mūsų gimnazijoje

logo

    Gruodžio 4 d. Kalbos komisija surengė švietimo, kultūros ir kitų instituciją atstovų pasitarimą dėl Lietuvių kalbos dienų organizavimo 2019 m. vasario 16 d. – kovo 11 dienomis. 2019 m. rengiant Lietuvių kalbos dienų renginius, nutarta pirmenybę teikti Lietuvos Respublikos Seimo paskirtiems Juozo Tumo – Vaižganto, Pasaulio lietuvių ir Vietovardžių metams. Visoje Lietuvoje ir užsienyje buvo organizuota daugybė renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti. Mūsų gimnazija taip pat prisidėjo prie šių dienų paminėjimo.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija