Simo pamoka jaunesniems draugams

ktu1    Dauguma mūsų mokyklos moksleivių Simą Girnį dar gerai prisimena kaip buvusį šaunų mokinį, aktyvų Mokinių Tarybos narį, vėliau ir Mokinių Tarybos pirmininką ar puikų draugą.

    11 – 12 klasių moksleiviai susitikime su Simu turėjo puikią progą susipažinti su kitokiu Simu - dabar jau Kauno Technologijos universiteto (KTU), Elektros ir elektronikos fakulteto II – ojo kurso studentu.

    Susitikimą su savo jaunesniaisiais draugais Simas pradėjo nuo sąvokų „paskaita", „semestras", „koliokviumas", „kreditai", lygino jas su sąvokų atitikmenimis bendrojo lavinimo mokykloje. Vėliau Simas pristatė savąją Alma Mater, fakultetą, kuriame pasirinko studijas bei savo studijų programą ( Simas studijuoja elektronikos inžinieriją).

Simas turėjo daug argumentų, kodėl pasirinkęs šią aukštąją mokyklą. Vienas iš jų – puikios sąlygos gilintis į savo pasirinktą sritį ne tik teorinėje, bet ir praktinėje plotmėje, galimybė įsitraukti į tiriamąją bei mokslinę veiklą, studijų visapusiškumas bei lankstumas, galimybė nuo 3 iki 12 mėnesių studijuoti ar atlikti praktiką užsienio šalyse, na ir žinoma puikios įsidarbinimo perspektyvos(daugiau apie tai - www.ktu.lt).

    Be to, KTU veikia jaunojo verslumo vystymo skyrius „Startup Space", kuriame specialistai studentams padeda patikrinti verslo idėjų sėkmingumą ir prisideda prie jų įgyvendinimo (per vienerius metus buvo įkurtos net 20 studentų įmonių), na, o 70% visų verslo duodamų mokslinių užsakymų atlieka KTU dėstytojai ir studentai.

    KTU gali didžiuotis savo mokslininkų darbais. Simas pristatė naujausius KTU mokslininkų kūrinius: neinvazinį galvospūdžio matuoklį, logopedinį vaikų kalbai lavinti skirtą žaislą bei elektroninę nosį - įrenginį paukštienos šviežumui nustatyti. Simas praktiškai rodė, kaip veikia talpuminiai jutikliai, demonstravo vieno iš jų modelį – trimatę rankos sekimo sąsają, o moksleiviai programinės įrangos pagalba galėjo stebėti elektrinės talpos pokyčius bei rankos poziciją ekrane.

    Simas tvirtai žinojęs, ką studijuos, domėjąsis šia sritimi nuo vaikystės, mokykloje į ją dar labiau gilinęsis, šiandien džiaugiasi pasirinktu keliu, yra tvirtai įsitikinęs, kad norint pradėti šias studijas nebūtina būti ypatingu fanatiku, svarbu - gebėjimai matematikai ir fizikai, domėjimasis šia sritimi, na, o svarbiausias sėkmės garantas, anot Simo – didelis noras ir kruopštus darbas.

    Dėkojame Simui už įdomią pamoką ir linkime jam kuo didžiausios sėkmės tolimesniame kelyje!

 

Jovita Vainikevičiūtė

Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos ugdymo karjerai koordinatorė

pirma

antra

trecia

ketvirta

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija