Kvietė rinktis VDU

Vdu logo
    Vytauto Didžiojo universitetas, šiemet švęsiantis savo 25 – ąjį atkūrimo jubiliejų yra viena iš patraukliausių aukštąjį universitetinį išsilavinimą teikiančių mokslo įstaigų šalyje. Tai rodo aukštųjų mokyklų reitingas. Pagal jį VDU užima trečiąją vietą: pirmoje – VU (Vilniaus universitetas), antroje – KTU (Kauno Technologijos universitetas). Džiugu, kad šioje mokykloje yra studijuojančių ir mūsų mokyklos absolventų. Viena iš jų – Deimantė Andriuškevičiūtė, mūsų mokyklos duris užvėrusi praeitais mokslo metais. Prabėgus beveik vieneriems metams Deimantė atvyko į mokyklą susitikti su čia likusiais draugais ir pasidalinti savo naujais patyrimais.

    Deimantė pasirinko kūrybinių industrijų programą Menų fakultete, beje, ši programa buvo pirmasis numeris jos pageidavimų sąraše. Šalia to ji pasinaudojo gretutinių studijų galimybe, tad ji Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete dar studijuoja ir politikos mokslus.

    Studentė pristatė savo fakultetus ir studijų programas (Menų fakultetas siūlo Menotyros, Naujųjų medijų meno, Vaidybos, Mados dizaino, Muzikos produkcijos studijų programas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete galima rinktis Tarptautinės politikos ir vystymo, Pasaulio politikos ir ekonomikos, Viešojo administravimo, Viešosios komunikacijos studijas), įsidarbinimo perspektyvas baigus studijas, universitete siūlomas saviraiškos galimybes, populiariausias studijų programas, studijų VDU privalumus.

    Norintiems pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų Deimantė pasiūlė dalyvauti vyresniųjų klasių moksleiviams skirtame renginyje „VDU vasaros mokykla 2014", kuris moksleiviams suteiks laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas labiausiai patinka, pasižiūrėti iš šalies į būsimas studijas, arčiau susipažinti su universitetu ( norintys suskubkite, registracija iki birželio 6 d., o daugiau apie tai - http://www.vdu.lt/lt/moksleivius-kviecia-vdu-vasaros-mokykla-2014/).

    Studentė pabrėžė itin didelę gebėjimo išsikelti artimus ir tolimus tikslus svarbą, nes šis gebėjimas padeda siekti savo svajonės, pasakojo apie savo pačios artimus ir tolimus tikslus.

    Deimantė nori įgyti kuo daugiau žinių, puikiai išnaudoja VDU siūlomą galimybę studentams patiems pasirinkti paskaitas (VDU vadovaujasi Artes liberales devizu), aktyviai dalyvauja VU visuomeniniame gyvenime, stengiasi visur ir viską suspėti. Deimantė tikino ryžtingai siekianti savo tikslo, nelaukianti stebuklo, mananti, kad jos gerovė priklausanti tik nuo jos pačios, tad nesitikinti paramos iš kitų. Prisipažino, jog savo pažiūromis esanti liberalė, todėl neatsitiktinai pasirinkusi savanorišką darbą verslininko A. Guogos rinkimų komandoje. Panašu, kad Deimantei sekasi siekti savo tikslų, belieka palinkėti, kad ir toliau sektųsi!

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos
ugdymo karjerai koordinatorė

P5230284

P5230283

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija