Verslo pradžiamokslio pamoka Dusetų ,, Kepyklėlėje“

PA210024ppp
    Spalio 21d. mūsų gimnazijos Ig klasės moksleiviai, besimokantys technologijų dalyko pagal maisto ruošimo programą, lankėsi Dusetų miestelio ,, Kepyklėlėje". Čia prekiaujama šviežiai iškeptais, dar šiltais, nebrangiais konditerijos gaminiais, kibinais, kava, arbata, ir maloniai ir kultūringai aptarnaujama.

    2013 metų pavasarį Dusetose apsigyvenę vilniečiai Dalia ir Artūras Samoiliukai įregistravo naują UAB „VILDAVA". Ši įmonė tai pirmas nuosavas verslas D. ir A. Samoiliukams. Džiaugiamės ir dėkojame įmonės savininkams už ryžtą ir norą papasakoti jaunimui apie nuosavo verslo pradžiamokslį.

    Maloniai šnekučiuojantis ponia Dalia išduoda paslaptį, kad abu su vyru yra sukaupę nemažą patirtį dirbdami konditerijos – kulinarijos baruose. Ponia Dalia konditere išdirbo 27 metus, todėl ši patirtis ir nulėmė verslo krypties pasirinkimą.„ Ėmėmės to, ką geriausiai išmanom", – kalbėjo kepyklėlės šeimininkė. Ji ir jos vyras Artūras ilgą laiką dirbo aukšto lygio restoranuose ir kavinėse, todėl ir dabar naudojasi sukauptomis konditerijos gaminių receptūrų žiniomis, žino, kad reikia viską gaminti be konservantų – taip pagaminti kepiniai bus ir skanūs, ir sveiki.

    Sėkmingam kepyklėlės darbui savininkai įsigijo naujus, visus šiuolaikinių technologijų reikalavimus atitinkančius tešlos maišymo, kepimo įrenginius, šaldytuvus. Produktus savo gaminiams perka tik tuos ,kurie turi kokybės sertifikatus.

    Šiuo metu įmonėje dirba keturi darbuotojai. Paklausta, kiek sausainių per dieną tenka iškepti, ponia Dalia maloniai nusišypso – turbūt neskaičiavo. Apie ateities planus kepyklėlės savininkai kalba nedrąsiai ir mums prisipažįsta, kad svajoja kepti savo firminį gaminį.

    Palinkėjome sėkmės pradėjus verslą, pasivaišinome burnoje tirpstančiais cukrinukais ir besišnekučiuodami grįžome į mokyklą.

    Šiandien sužinojome- tam, kad pradėtume verslą, reikia daug žinių ir darbo.

 

Technologijų mokytoja metodininkė D.Mieliauskienė

PA210022

PA210024

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija