Įšokome į tėvų klumpes

Titulinis
    „Šok į tėvų klumpes", – taip kvietė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras įsijungti į visuotinę atvirų durų dieną (balandžio 10 d.) mokinius, tėvus(globėjus) ar kitus šeimos narius. Dar kovo viduryje elektroninio dienyno pagalba išsiuntėme tėveliams žinutes informuodami apie projektą ir kviesdami juos atverti vaikams savo darboviečių duris. Tiesa, kaimiškoje vietovėje neturėjome tiek pasiūlos kaip didmiestyje, be to, tik nedaugelis tėvų gali pasidžiaugti turėdami čia darbo vietą.

    Tačiau net ir tokia neoptimistinė situacija nesutrukdė sudalyvauti projekte, kuriuo buvo siekiama atkreipti ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos, visų pirma tėvelių, dėmesį mokinio profesijos pasirinkimui, padėti jam formuoti motyvuotus gyvenimo bei profesinės veiklos tikslus ir jų realizavimo būdus. Džiaugiamės, kad septyni Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokinių tėveliai skyrė tą dieną savo laiką, žinias ir patirtį supažindinimui su savo darbo vieta, sąlygomis, įranga, profesine veikla, pareigomis, užduotimis, atsakomybe savo darbe, kartu su savo vaikais aptarė tos dienos veiklą, pildė dienos stebėjimo lapą.

    Zarasų priešgaisrinės tarnybos Antazavės komandoje pas savo tėvelį tą dieną praleido ir su priešgaisrinės sistemos darbu susipažino Paulius Pūras, individualioje Audriaus Vidricko įmonėje automobilių remonto darbus atlikti padėjo Karolis ir Linas Vidrickai bei Dovydas Rybakovas, miško transportavimu individualioje Henriko Černiausko įmonėje pas tėtį Saulių Lekavecką domėjosi Deividas Lekaveckas. Net penkios mergaitės dirbo prekybos įmonėse: Šniukštų parduotuvėje (UAB Samaniai) kartu su savo krikštamote šeimininkavo Audinga Kačiulytė, Aviliuose (parduotuvė Aibė) savo mamai talkino Jolita Vidrickaitė su drauge Evelina Čižauskaite, UAB Svaita darbavosi Deimantė Ščetilnikovaitė. Silvija Davainytė ir Olivija Čičinskaitė tą dieną padėjo Silvijos mamai Antazavės seniūnijos bibliotekoje, o Ineta Andriūnatė su drauge Samanta buvo Inetos močiutės - Irenos Andriūnienės, Antazavės seniūnijos specialistės, padėjėjomis raštvedybos darbuose.

   Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, seneliams ir kitiems artimiesiems už geranoriškumą, supratimą, norą dalintis, tikime, kad tą dieną kartu praleistas laikas praplėtė jūsų vaikų ugdymo karjerai kompetencijas.


Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

 

Pirma

Antra

1

2

3

4

5

6a

7a

8a

9a

10 a

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija