Paskaita besidomintiems savo karjera

Titulinis
    Vis dažniau šiandieninės mokyklos moksleiviams siūlomos interaktyvios įvairių dalykų paskaitos. Šį penktadienį (spalio 9 – ąją ) mūsų gimnazijos moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti pirmojoje interaktyvioje ESF (Europos socialinis fondas) Akademijos paskaitoje.

    Paskaitoje moksleiviai girdėjo du lektorius. Psichologas Tomas Lagūnavičius dalinosi patarimais, kaip išmokti pažinti save ir suprasti, kokia profesija tau tinka bei ką nori veikti gyvenime, o savęs pažinimo testų sudarytojas ir psichologas Algimantas Smailys pristatė temą „Noriu būti kirpėja, mama verčia būti medike. Ar verta, ginčytis su tėvais, mokytojais, visuomenės nuostatomis ir kodėl?".

    Ši paskaita taip pat buvo gera proga gauti atsakymus ar sulaukti patarimų klausimais, kurie neramina daugelį, pvz. „Kaip suprasti, kuo aš noriu būti?", „Kaip žinoti, ar ta profesija tikrai man tiks?", „Ar verta renkantis profesiją priešintis tėvų nuomonei?, „Kas bus, jeigu suklysiu ir pasirinksiu ne tą profesiją?", „Ką daryti, jeigu vienodai patinka kelios profesijos?" ir pan. Su apsisprendimu susijusius klausimus mokiniai galėjo nusiųsti dar prieš paskaitą elektroniniu paštu.

    Norintys būti aktyviais ESF Akademijos dalyviais gavo ir pirmąją šio semestro užduotį: sukurti 2 min. vaizdo klipą apie kokią nors keistą profesiją. Taigi, apsisprendusius išbandyti save praktinėje veikloje kviečiu susiburti ir kurti kartu (ugdymo karjerai koordinatorius konsultuos jums patogiu laiku), kitus – tiek moksleivius, tiek ir jų tėvelius kviečiu prisijungti prie būsimų paskaitų, kurių metu praplėsite savo ugdymo karjerai kompetencijas ir padėsite sau (savo vaikams) priimti svarbius karjero sprendimus.

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija