Mokytojų diena

 

 

Šių metų spalio 5 dieną Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje buvo švenčiama tarptautinė Mokytojų diena.

Šią dieną, kaip ir pridera, mokytojams organizavo 12 klasės mokiniai. Šventinė nuotaika mokykloje plito nuo pat darbingo ryto pradžios. Mieli, pasipuošę, su šypsenomis ir žibančiomis akimis į mokyklą žengė mokytojai. Jiems   buvo įteikti balionai ir ledinukai. 

 

 

Šie šventės atributai ne šiaip, mat „ Mokytojų dienos“ tikslas ir dvyliktokų misija buvo  visus-30 mokytojų,  trumpam grąžinti į vaikystę.  

Mokytojai, susirinkę į mokytojų kambarį, galėjo paskaityti jiems skirtus mokinių palinkėjimus. Pirmąją pamoką dėstė mokytojai, tačiau nepervargo, nes po jos, antrą ir trečią pamokas , patyrusius mokytojus pavadavo abiturientai.

 

Jiems ši šventė taip pat buvo ypatinga, nes turėjo galimybę paragauti mokytojo duonos, kuri kai kuriems iš jų pasirodė itin skani.

 Tuo tarpu visi vidurinės mokytojai už parankių(kaip vaikai), buvo nuvesti tik į jiems skirtą vaišių ir žaidimų kambarį.

 Čia „ mažieji“ turėjo galimybę prisiminti nerūpestingą vaikystę, pažaisti įvairius stalo žaidimus, išgerti arbatos, užkrimsti, atsipalaiduoti ir tądien įsijausti į savo - „mažųjų“ vaidmenį. Svarbiausi šiame kambaryje vaikystės akcentai, sužavėję ir prikaustę mokytojų dėmesį, buvo rodomi animaciniai filmukai „Na, palauk!“ ir viliojantis, skanus bei spalvotas kaip vaikystė tortas. Atrodo, reikia tiek nedaug, kad suaugęs žmogus grįžtų į savo vaikystės sodus.

Praėjus kelioms valandoms, vyko visos mokyklos bendruomenės susirinkimas. Čia mokytojai buvo apdovanoti „diplomais“ už geriausias mokytojo savybes, nuopelnus, ypatingą mokymo sistemą. Visi sulaukė gausių ir nuoširdžių aplodismentų.

 Baigiantis linksmajai šventės daliai, mokyklos direktorė padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis apdovanojo mokytojus, kuriems ši Mokytojų diena tapo jubiliejine: muzikos mokytoją Danutę Aleknienę (40 pedagoginio darbo metų),  direktorės pavaduotoją Reginą Šeduikienę (35 pedagoginio darbo metai),  fizikos  mokytoją Reginą Masiulienę (25 pedagoginio darbo metai),  matematikos mokytoją Danutę Jankauskienę (25 pedagoginio darbo metai), pradinių klasių mokytoją Dianą Rožkovienę (20 pedagoginio darbo metų), dailės ir technologijų mokytoją Daivą Mieliauskienę (20 pedagoginio darbo metų),  istorijos mokytoją Loretą  Leonovienę (20 pedagoginio darbo metų),biologijos mokytoją Laimą Mažiulienę (10 pedagoginio darbo metų), socialinę pedagogę Daivą Raguotienę (5 pedagoginio darbo metai). Tokie taurūs jubiliejai vertė susimąstyti ir suvokti, kad pedagogo darbas- tai ilgas ir sklidinas pasiaukojimo darbas.

Mokytojų diena Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje praėjo ypač linksmai, nuoširdžiai ir atsakingai. Mokytojai buvo patenkinti surengta švente, dvyliktokai gerai ir tvarkingai atliko savo-„mokytojų“ pareigas, o jų mokiniai, kaip niekad buvo drausmingi ir žingeidūs.

 Simona Pupeikytė, 12a klasė

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija