Diena Utenos regioninio profesinio mokymo centre

URMCUtena titulinis

    Jau tradicija tapo baigiantis mokslo metams abiturientus, ketinančius mokytis profesinėse mokyklose, supažindinti su mokymosi galimybėmis Utenos regioninio profesinio mokymo centre (URPMC). Turintys vidurinį išsilavinimą moksleiviai šiemet čia galės įgyti maisto pramonės darbuotojo, pardavėjo, automobilių mechaniko, konditerio, staliaus, apskaitininko ir kasininko specialybes.

    Šį kartą (vykome balandžio 26 d., antradienį) savo pažintį su URPMC moksleiviai pradėjo nuo dalyvavimo praktiniuose užsiėmimuose. Merginos domėjosi apskaitininko – kasininko specialybe, tad, padedant ir konsultuojant profesijos mokytojai Vidai Mintaučkienei prekybos laboratorijoje mokėsi skanuoti prekes, dirbo su moderniais kasos aparatais, susipažino su elektroninėmis etiketėmis, teorinėje pamokos dalyje aptarė prekybos formas ir šiuolaikines jos tendencijas, diskutavo apie šiai profesijai reikalingas kompetencijas, nagrinėjo profesinės etikos klausimus. Vaikinai domėjosi automobilio mechanikos dalykais. Jiems praktinis užsiėmimas vyko automobilių remonto dirbtuvėse, kur kartu su profesijos mokytoju Edmundu Leišiu moksleiviai mokėsi diagnozuoti automobilio gedimą, ardė variklį, balansavo ir keitė ratus.

    Kitoje vizito dalyje apžiūrėtos mokymo centro klasės, modernios, pagal šiuolaikinius technologinius reikalavimus įrengtos praktinio mokymo laboratorijos, renovuotos ar naujai pastatytos mokymo erdvės suaugusiųjų ir neįgaliųjų mokymui. Nuoširdžiai ir šiltai pabendrauta su URPMC gimnazijos skyriaus vedėja Gražina Indriūniene, socialine pedagoge Janina Jurgelėnienė bei suaugusiųjų mokymo skyriaus vedėju Edmundu Pupiniu, pristatytos tarptautinių mainų programų Erasmus + ir Leonardo Da Vinci galimybės, susipažinta su vidaus tvarkos taisyklėmis, socialinio aprūpinimo tvarka, buities sąlygomis bendrabutyje.

    Dėkojame URPMC komandai už įdomią ekskursiją, patrauklią praktinę veiklą, šiltą bendravimą ir kartu turiningai praleistą laiką.

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatiorė

1

2

3

4

5

DSC04854

DSC04864

DSC04872

DSC04890

DSC04893

DSC04897

DSC04902

DSC04908

DSC04910

DSC04913

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija