Lietuvos bėgimo sezonas Rumšiškėse

DSC 0046pp
    Paskutinį spalio sekmadienį Rumšiškėse tradiciškai finišavo Lietuvos bėgimo taurės sezonas. Nors oras nelepino, paskutiniame etape Liaudies buities muziejaus teritorijoje skirtingose distancijose jėgas išmėgino daigiau nei 300 dalyvių.

    Lietuvos bėgimo taurės XII etape bėgikai varžėsi 21,098 km, 10 km, ir 5 km. distancijose. Patys mažiausieji įveikė 500 m trasą.

    Mūsų gimnazijos mokiniai varžėsi 5 km. nuotolio trasoje. 2003 - 2009 m. merginų amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė 7 klasės mokinė Gintarė Kvietkauskaitė, 4 klasės mokinė Katrina Kvietkauskaitė iškovojo antrąją vietą.

    Džiugu paminėti, kad moterų įskaitoje triumfavo Kauno maratono klubo bėgikė A. Katilevičiūtė - 23.25 min., o antrą vietą iškovojo mūsų gimnazijos 7 klasės mokinė Gintarė Kvietkauskaitė - 24.33 min., trečia buvo D. Kinderevičiūtė - 25.59 min.

    2003 – 2009 m. vaikinų grupėje 5 km. distancijoje antrąją vietą užėmė 7 klasės mokinys Airidas Bagdonas - 24.31 min., trečiąją vietą laimėjo 7 klasės mokinys Domantas Dijokas - 24.42 min.

    Nuoširdžiai sveikiname varžybų nugalėtojus ir dalyvius.

Kūno kultūros mokytojas.
V.Semionovas

14853230 650369775124709 4104521041871172777 o

14876534 650370238457996 5997906294881452894 o

14917185 650369811791372 5708793828883186854 o

14882114 650377978457222 6372558034277263467 o

14890562 650377815123905 1752608826959296336 o

14902852 650378191790534 3760332151166107328 o

DSC 0046

 

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija