Projektas gimnazijoje

4
    Lapkričio 16-18 dienomis 10 Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleivių dalyvavo „Judriosios medijų studijos inovatyvių paslaugų plėtra“ projekte. Projekto veiklas organizavo Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Mokymo kursas truko 9 valandas. Įgyvendinant projektą, mums buvo organizuojamos patrauklios veiklos, skatinančios kokybiškesnį laisvalaikį, kūrybiškumą, gebėjimų, kurie galėtų praversti ateityje, lavinimą.

    Pirmąją dieną Salako mokyklos informacinių technologijų mokytojas Giedrius Kazlauskas supažindino mus su projekto tikslais, programa, darbo įrankiais.

    Antra diena buvo skirta darbui kompiuteriu grafikos kūrimo, vaizdo apdorojimo ir redagavimo, ir vaizdo įrašų montavimo programų pradžiamoksliai. Pirmoji mūsų užduotis buvo sukurti ir sumaketuoti plakatą tam tikra tema. Baigę darbą negalėjome atsistebėti savo kūriniais. Jie buvo puikūs.

    Trečiąją dieną mokėmės redaguoti bei montuoti vaizdo įrašus. Visi buvo sužavėti šia veikla. Džiugu, kad kai kuriems iš mūsų ši veikla nebuvo naujiena.

    Pertraukas prie arbatos puodelio išnaudojome taip pat turiningai - kalbėjomės su savo naujuoju mokytoju apie jo karjeros kelią, profesinę veiklą, laisvalaikį. Sužinojome, kad Giedrius Kazlauskas dirba ne tik mokykloje (Salako pagrindinė mokykla), bet ir Zarasų raj. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Zarasų miškų urėdijoje, užsiima individualia veikla, noriai dalinasi savo žiniomis su Zarasų jaunimu Jaunimo centre. Žavėjomės jo energija, požiūriu į gyvenimą ir į savo darbą. Smagu pažinti žmogų, kuris džiaugiasi savo darbu, sako visada jo turįs, o darbas jam esąs poilsis, kadangi tai, ką jis veikia - jo pomėgis. Mūsų pašnekovas skatino mus išmėginti kuo daugiau veiklų, ieškoti savo pomėgių, kuriuos ateityje galima būtų paversti darbu. Taigi, projekto metu įgijome ne tik naujų žinių informacinių technologijų, bet ir karjeros srityje. Kas žino, gal išmėginta nauja veikla, kam nors taps pomėgiu, o vėliau ir darbu!

    Dėkojame Zarasų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, pakvietusiai mus dalyvauti šiame projekte.

6 klasės moksleivė Austėja Gaulytė
Ig klasės moksleivė Greta Mieliauskaitė

1

2

3

4 1

5

6

7

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija