Apie akciją ,,Aplankyk vienišą žmogų“

DSC06062pp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos Mokinių Taryba dar mokslo metų pradžioje rengdama savo veiklų planą sugalvojo akciją ,,Aplankyk vienišą žmogų“. Ją vykdyti pradėjome trečiąją Advento savaitę, t. y. gruodžio 12 dieną. Akcijoje dalyvavo 5 – 12 klasių mokiniai. Vieni, lankantys maisto technologijų užsiėmimus, kartu su technologijų mokytoja Daiva Mieliauskiene ruošė meduolinę tešlą, kepė meduolius ir puošė juos glazūra, kiti lankstė dėžutes ir šventiškai pakavo jų turinį, treti lankė vienišus žmones, dovanojo meduolius, linkėjo jiems jaukaus ir gražaus šv. Kalėdų laukimo. Buvo moksleivių, kurie dalyvavo visose trijose minėtose veiklose. Į akciją aktyviai įsitraukė ne tik Mokinių Tarybos nariai, bet ir kiti gimnazijos moksleiviai, taip pat neformalaus švietimo užsiėmimus ,,Profesijų pasaulyje“ (5 – 8 kl.), ,,Karjeros keliu“ (9 – 10 kl.) bei ,,Planuokime karjerą kartu“ (11 – 12 kl.) lankantys mokiniai. Akcijos metu aplankėme Antazavėje, Imbrade, Šniukštuose gyvenančius vienišus žmones, pasiekėme ir kai kurias atokesnes vietoves – Zirnajų, Salinių, Pakačinės kaimus. Lankėmės ir pas Zarasų rajono centrinės ligoninės Slaugos skyriuje besigydančius Antazavės ir Imbrado seniūnijos senolius. Akcijos metu aplankyti 36 vieniši žmonės. Be to, savo lankomų asmenų sąrašą papildėme Juozo Gruodžio gimnazijoje (tuomet dar Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje) dirbusiais darbuotojais, tad užsukome ir pas buvusias mokytojas Elvyrą Vaitonienę, Liudą Špūrienę, Vidą Kurakinienę, Vilhelminą Paliūnienę, Aldoną Šukienę bei technikinio personalo darbuotojas Vitaliją Plėdienę ir Janiną Knezienę.

    Lankėme, klausinėjome ir klausėmės, bendravome, linkėjome, domėjomės... O domėjomės lankytųjų kasdieniu gyvenimu, jiems teikiama socialine pagalba, sveikata, pomėgiais, buvusia profesine veikla... Išgirdome įdomių gyvenimo istorijų, pažinome įdomių ir įvairių likimų, sutikome linksmų ir liūdnų, laimingų ir nelaimingų, tačiau nuoširdžių žmonių.

    Akcijos pabaigoje (ją užbaigėme gruodžio 21 d.) susitikome su Antazavės ir Imbrado seniūnijų seniūnais gerb. Algirdu Lekavecku bei Vygirdu Žalkausku, su kuriais aptarėme savo vykdytą projektą, vienišų žmonių socialinės rūpybos klausimus.

    Visiems akcijoje dalyvavusiems moksleiviams tai buvo puiki savanorystės patirtis, galimybė susipažinti su socialinės rūpybos sritimi bei socialinio darbuotojo profesija, t. y. praplėsti savąsias ugdymo karjerai kompetencijas.

    Dėkojame Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokytojams ir administracijai už geranoriškumą bei finansinę paramą organizuojant šią akciją, visiems skatinusiems, drąsinusiems ir dalyvavusiems.

Karina Putinauskaitė, 8 kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

DSC05914

DSC05929

DSC05931

DSC05932

DSC05949

DSC06022

DSC06036

DSC06041

DSC06043

DSC06045

DSC06062

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija