Atmintis gyva

DSC06372pp

1990 –jų metų Kovo 11-oji paskelbė: LIETUVOS VALSTYBĖ YRA.
1991 –jų sausio 13-oji patvirtino: MES BŪSIME.

 

    Prisijungdami prie akcijos ,,Atmintis gyva, nes liudija“, mes, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazistai, prisiminėme žuvusiuosius prie Vilniaus televizijos bokšto ir Lietuvos Radijo ir televizijos komiteto lemtingąją 1991 m. sausio 13 – osios naktį. Akciją mokykloje organizavo Mokinių Taryba. Savo vienybę su visais tais, kuriems brangi prieš dvidešimt šešerius metus apginta Lietuvos laisvė, parodėme nušvietę mokyklą šviesa - uždegę languose atminimo žvakes, žuvusiųjų atminimą liudijome įsisegę neužmirštuolės žiedą, pagerbę aukas tylos minute.

    Tą ankstų rytą praleidome su savo klasių vadovais: vieni žiūrėdami video medžiagą apie tos nakties įvykius, kiti skaitydami prisiminimus ar Sausio 13 – jai skirtus poezijos posmus, treti klausydamiesi to laikmečio muzikos ar modernių technologijų pagalba vartydami istorines nuotraukas. Tiesa, nebuvome to meto liudininkai, tačiau šia akcija paliudijome, kad to meto įvykių, žuvusiųjų ir visų tą kartą apgynusių Lietuvos Laisvę atmintis – gyva.

Silvija Davainytė, III g kl. mokinė,
Mokinių Tarybos pirmininkė

DSC06372

DSC06379

DSC06383

DSC06390

DSC06393

DSC06397

DSC06403

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija