„Noriu – negalima, reikia – nenoriu“

20170303 095853pp
    Kovo 3d. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos priešmokyklinukai ir trečios klasės moksleiviai vyko į Rokiškio kultūros centrą, kur žiūrėjo režisieriaus Andriaus Žiurausko spektaklį ,,Noriu – negalima, reikia – nenoriu“.

    Spektaklio metu žiūrovai susipažino su mitologinėmis būtybėmis, atkeliavusiomis iš vaidinimo „Šeimynėlė iš Didžiosios girios“, ir drauge su pagrindiniais herojais - padūkėliais Kaukučiais ir Maumu klaidžiojo po pavojų ir išbandymų pilną girios tankmę. Vaikai lengvai atpažino situacijas, kurias ne kartą patys yra išgyvenę, o tėvai ir mokytojai su šypsena mėgavosi stereotipinėmis šeimos santykių peripetijomis.

    Gilindamiesi į amžiną tėvų ir vaikų konfliktą „Noriu – nenoriu, galima – negalima, reikia – nereikia...“, spektaklio kūrėjai akcentuoja daugelio kartų patikrintas gyvenimo tiesas - tik artimųjų meilė, rūpestis vienas kitu ir gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo poelgius yra prasmingo gyvenimo pagrindas.

    Mokiniai dėkoja ,,Rokiškio sūriui“ už padovanotus kvietimus įspektaklį, o gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę į jį nuvykti .

Mokytoja Rasa Šeduikienė

20170303 095842

20170303 095853

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija