Gimnazistai LBMA taurės antrajame bėgimo etape

IMG 20170401 132549pp
    Balandžio 1 dieną, nepabūgę šaltuko, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleiviai važiavo į Visaginą, kur vyko LBMA taurės bėgimo antrasis etapas. Daugiau kaip 600 bėgimo entuziastų varžėsi įvairiose distancijose. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleiviai varžėsi 5 km. ir 1km. distancijose.

    2003 m. ir vyresnių merginų grupėje, 5 km. distancijoje nepralenkiama buvo Gintarė Kvietkauskaitė (22.59 min.), ji užėmė pirmąją vietą.

    2003 m. ir vyresnių vaikinų grupėje, 5 km. nuotolyje Airidas Bagdonas (21.30 min.) užėmė 13, Domantas Dijokas (22.43 min.) - 19, Martynas Dainys (23.36 min.) - 24 vietas.

    2004 – 2006 m. mergaičių grupėje, 1 km. distancijoje nugalėjo Viktorija Orlova, antra – Gitana Bagdonaitė, trečia – Katrina Kvietkauskaitė, ketvirta – Vita Baradulina, penkta – Vaiva Paurytė.

    2004 – 2006 m. berniukų grupėje, 1km. distancijoje Rimgaudas Dijokas užėmė penktą vietą.

    Šventės pabaigoje jaunieji bėgimo dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir nusifotografavo su olimpiniu vicečempionu, daugkartiniu pasaulio ir Europos čempionatų laimėtoju ir prizininku, kanojininku J. Šuklinu.

Kūno kultūros mokytojas
V. Semionovas

17692423 1882657508677767 2036838635 o2

IMG 20170401 104809

IMG 20170401 105654

IMG 20170401 110020

IMG 20170401 110021

IMG 20170401 132549

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija