Džiaugiamės geriausiai lankančiais

Pamokų lankomumas – viena aktualiausių problemų šalies ugdymo įstaigose. Ne išimtis ir mūsų gimnazija. Siekdami motyvuoti mokinius geriau lankyti mokyklą, mažinti praleistų pamokų skaičių bei gerinti mokymosi pasiekimus (juk lankymas tiesiogiai įtakoja mokinio individualią pažangą), įsijungėme ne tik į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus organizuotą konkursą ,,Geriausiai lankanti klasė“ (šiemet geriausiai lankančia klase tapo 8 kl.), bet ir rinkome geriausiai lankančius mokinius savo gimnazijoje (rengėme konkursą gimnazijoje ,,Geriausiai lankantis mokinys“).

Geriausiai lankančiais mokiniais baigus I- ąjį pusmetį tapo Julija Krastinaitė (1 kl.), Petras Pieviškis (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.), Jonas Pieviškis (5 kl.), Julita Pieviškytė ( 7 kl.), Akvilė Gaidytė (8 kl.), Snieguolė Gaidytė (8 kl.) ir Edita Urbonaitė (8 kl.), Karolina Bajarova (III g), Olivija Čičinskaitė (III g) ir Rita Jasiūnaitė (IV g).

Antrajame pusmetyje nė vienos pamokos nepraleido Julija Krastinaitė (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.), Ugnė Asipauskaitė ( 5 kl.), Jonas Pieviškis (5 kl.), Agnė Pavlovaitė (6 kl.), Jolita Bagdonaitė ( III g).

Šių mokslo metų geriausiai lankančiais gimnazijos moksleiviais pripažinti ir direktorės padėkos raštais apdovanoti Julija Krastinaitė (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.) ir Jonas Pieviškis (5 kl.). Taigi, tarp nugalėtojų pradinių klasių bei penktos klasės mokiniai. Kitų klasių moksleiviai direktoriaus padėkomis pažymėti už labai gerą pamokų lankomumą I- ajame ir II – jame pusmetyje. Džiaugiamės mokiniais, nepraleidusiais nė vienos pamokos per visus mokslo metus! Juk ir mūsų konkurso šūkis ,,Nė vienos praleistos pamokos!”.

Jovita Vainikevičiūtė,
gimnazijos klasių vadovų metodinės
grupės pirmininkė

Parašyti mums

ASU

SVEIKINAME!

Konkurso „Geriausiai lankantis mokinys gimnazijoje“ nugalėtojai:

1. Julija Krastinaitė (1 kl.),
2. Ona Pieviškytė (2 kl.),
3. Jonas Pieviškis (5 kl.).

2017  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija