Džiaugiamės geriausiai lankančiais

     Pamokų lankomumas – viena aktualiausių problemų šalies ugdymo įstaigose. Ne išimtis ir mūsų gimnazija. Siekdami motyvuoti mokinius geriau lankyti mokyklą, mažinti praleistų pamokų skaičių bei gerinti mokymosi pasiekimus (juk lankymas tiesiogiai įtakoja mokinio individualią pažangą), įsijungėme ne tik į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus organizuotą konkursą ,,Geriausiai lankanti klasė“ (šiemet geriausiai lankančia klase tapo 8 kl.), bet ir rinkome geriausiai lankančius mokinius savo gimnazijoje (rengėme konkursą gimnazijoje ,,Geriausiai lankantis mokinys“).

    Geriausiai lankančiais mokiniais baigus I- ąjį pusmetį tapo Julija Krastinaitė (1 kl.), Petras Pieviškis (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.), Jonas Pieviškis (5 kl.), Julita Pieviškytė ( 7 kl.), Akvilė Gaidytė (8 kl.), Snieguolė Gaidytė (8 kl.) ir Edita Urbonaitė (8 kl.), Karolina Bajarova (III g), Olivija Čičinskaitė (III g) ir Rita Jasiūnaitė (IV g).

    Antrajame pusmetyje nė vienos pamokos nepraleido Julija Krastinaitė (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.), Ugnė Asipauskaitė ( 5 kl.), Jonas Pieviškis (5 kl.), Agnė Pavlovaitė (6 kl.), Jolita Bagdonaitė ( III g).

    Šių mokslo metų geriausiai lankančiais gimnazijos moksleiviais pripažinti ir direktorės padėkos raštais apdovanoti Julija Krastinaitė (1 kl.), Ona Pieviškytė (2 kl.) ir Jonas Pieviškis (5 kl.). Taigi, tarp nugalėtojų pradinių klasių bei penktos klasės mokiniai. Kitų klasių moksleiviai direktoriaus padėkomis pažymėti už labai gerą pamokų lankomumą I- ajame ir II – jame pusmetyje. Džiaugiamės mokiniais, nepraleidusiais nė vienos pamokos per visus mokslo metus! Juk ir mūsų konkurso šūkis ,,Nė vienos praleistos pamokos!”.

Jovita Vainikevičiūtė,
gimnazijos klasių vadovų metodinės
grupės pirmininkė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija