Matematinė popietė

Balandžio 13 dieną  mokykloje vyko matematikos popietė. Šį renginį jau kelintus metus iš eilės organizuoja ir veda matematikos mokytoja Audronė Girčienė.

Renginyje  dalyvavo  5 – 8 klasių mokiniai, pasiskirstę į 4 komandas. Kiekvienos klasės komandą sudarė 5 nariai. Tai pat kiekviena komanda turėjo savo sirgalius, kurie galbūt ne taip aktyviai kaip norėtųsi, tačiau vis tiek palaikė savo klasės draugus.

Popietė prasidėjo komandų prisistatymu. Geriausiai savo komandą, vertinimo komisijos nuomone, pristatė 7-okai. Nuo jų neatsiliko ir kitos klasės. Kapitonų rungtyje geriausi buvo 8-okai. Komandoms teko nupiešti avį, atlikti aritmetinius veiksmus, įveikti galvosūkio klausimus, sudėlioti rišlų  sakinį iš duotų žodžių apie matematiką, sukurti matematinį ketureilį. Romėniškais skaitmenimis parašytų skaičių daugybos rungtyje visos keturios komandos nepadarė jokių klaidų. Popietės nugalėtojais tapo 5 klasės komanda, antri liko 7-okai, treti – 6-okai, ketvirti – 8-okai. Direktorės pavaduotoja ugdymui nugalėtojus apdovanojo  diplomėliais  bei  prizais.

Popietei besibaigiant visi jos dalyviai padėkojo mokytojai Audronei už gerai organizuotą, įdomų ir naudingą renginį, sušukdami tris kartus „valio!“. Tikimės kad ir kitais metais mokytoja pratęs šią tradiciją ir vėl sukvies matematikos mylėtojus į panašią popietę.

Simonas Girnis

Mokinių tarybos pirmininkas