Buvusių abiturientų sėkmės ir sprendimai

titulin
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos duris užvėrė III –ji gimnazijos laida, tuo pačiu su gimnazijos bendruomene atsisveikino šešiolika abiturientų. Netruko sėkmingai prabėgti ir brandos egzaminų sesija. Labiausiai jos rezultatais, žinoma, džiaugiasi (gimnazija didžiuojasi) buvusi gimnazistė Rasa Dainytė. Juk net trys mokinės pasirinkti valstybiniai egzaminai išlaikyti aukščiausiu pasiekimų lygiu (86 – 100 %): lietuvių kalba (99), matematika (90) ir istorija (100), o mokyklos pasiekimų istorijoje įrašytas dar vienas šimtukas - antrą kartą šimtukas gautas už istorijos dalyko žinias.


    Taip pat džiugu, kad visi aukštojo mokslo siekti ketinę abiturientai įveikė reikalavimus ir užsitikrino valstybės finansuojamas studijų vietas. Aukštojo mokslo išsilavinimo siekti šiemet nusprendė 5 buvę abiturientai: Rasa Dainytė, Gintarė Gaulytė, Gustė Rodytė, Jolita Vidrickaitė ir Ernestas Ulevičius. Šiais metais moksleiviai prioritetą atidavė aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą teikiančioms įstaigoms, t. y. kolegijoms. Jose studijas pradės net 4 buvę moksleiviai (40 %): dvi mokinės (Gustė Rodytė ir Jolita Vidrickaitė) studijuos Vilniaus kolegijoje (VK), viena mokinė (Gintarė Gaulytė) Kauno kolegijoje (KK) (akušerija), vienas moksleivis (Ernestas Ulevičius) pasirinko Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos siūlomą studijų programą (automobilių elektroninės sistemos). Universitetinį išsilavinimą įgyti nusprendė tik viena moksleivė (Rasa Dainytė), jos pasirinkimas - multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU).

    Džiugina ir tai, kad visimokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus pasirinkę moksleiviai sėkmingai įveikė išbandymą – brandos egzaminų sesiją - nesuklupo ir džiaugėsi teigiamais pasiekimų įvertinimais.

    Net 8 ( 50 %) moksleiviai šiemet rinkosi profesinio mokymo programas. Šeši iš jų (66,7 %) (Anželika Grekova, Sofija Sapožnikova, Aistė Vidrickaitė, Paulina Bakutytė, Robertas Čižas, Renatas Jakovlevas) nusprendę įgyti virėjo ar konditerio profesijas, savo ateitį sieja su maitinimo paslaugų sektoriumi. Jie įsilies į Utenos regioninio profesinio mokymo, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrų, Vilniaus turizmo ir verslo mokyklų moksleivių būrį. Viena mokinė (Rita Jasiūnaitė) sieks save atrasti grožio paslaugų srityje, ji pasirinko higieninės kosmetikos kosmetikės specialybę, kurią įgys Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre arba Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje (tai paaiškės per papildomą priėmimą).Viena mokinė (Joana Baukytė), panorusi įgyti prekybos įmonių vadybininko padėjėjo profesiją, mokysis Šiaulių profesinio rengimo centre.

    Trys buvę abiturientai (Janina Gaidytė, Dainius Pitrėnas, Deividas Vietrinis,) šiuo metu tęsia dar vasarą pradėtą darbinę karjerą, tad savo tolimesnį mokymąsi atidėjo ateičiai. Sprendimą, kur pasukti toliau, jie nutarė priimti tik save labiau išbandę ir pažinę.

    Sveikiname savo buvusius mokinius, dabar jau studentus, su artėjančiais mokslo metais, linkime jiems sėkmingų žingsnių jų naujame karjeros etape.

Jovita Vainikevičiūtė
Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija