Džiaugėsi atradusi save

pp
    Įgyvendindami ugdymo karjerai programą moksleivių ugdymo karjerai kompetencijoms plėsti dažnai pasitelkiame buvusius savo gimnazijos mokinius. Šį kartą (rugsėjo 22 d., penktadienį) gimnazijoje lankėsi ir su vyresniųjų klasių mokiniais (11- 12 kl.) susitiko buvusi I - osios gimnazijos laidos gimnazistė Liveta Juozėnaitė.

    Šiuo metu Liveta jau antrus metus studijuoja Skandinavijos šalių kultūras ir kalbas ( švedų kalbą ir kultūrą) Vytauto Didžiojo universitete humanitariniame fakultete. Liveta pristatė savo studijų programą, gretutinių studijų galimybes (Liveta kaip gretutines studijas pasirinko anglų ir vokiečių filologiją), paaiškino moksleiviams pagal artes liberales principą organizuojamą studijų tvarką (juo pagrįstas asmeninius poreikius atitinkantis studijų planas), karjeros galimybes baigus šią studijų programą. Liveta pabrėžė savęs pažinimo, tikslų numatymo bei karjeros sprendimų priėmimo svarbą, dalinosi asmenine patirtimi apie savęs paiešką ir būtinybę išsikelti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, pateikė jų praktinius pavyzdžius. Juk įstojusi į Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto Sveikatos psichologijos programą, suprato, jog jos pasirinkta biomedicinos srities studijų programa visiškai neatitinka jos asmeninių savybių ir lūkesčių, tad po metų nusprendė nebetęsti studijų, kitur ieškoti savęs, todėl pasirinkusi humanitarinius mokslus, o šiam tikslui įgyvendinti turėjusi savarankiškai pasiruošti istorijos valstybiniam egzaminui. Dabar Liveta sako deganti tuo, ką šiuo metu daro, pasiryžusi įveikti visus sunkumus, turinti savo karjeros viziją (ketina tapti grožinės literatūros vertėja, taip pat neatsisakytų ir akademinės veiklos universitete), nuolat kelianti sau tikslus ir žengianti tikslams pasiekti būtinus žingsnius, o svarbiausia, jaučiasi nesuklydusi priėmusi šį savo karjeros sprendimą.

    Liveta savo ieškojimais ir atradimais, praktiniais patarimais kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų, kurti savo teigiamą įvaizdį pamokoje (vėliau seminaruose ar pan.) dalinosi su neformalaus užsiėmimo programą ,,Pažink save ir darbo pasaulį“ (9 – 10 klasė) lankančiais moksleiviais.

    Taigi, puikus penktadienio susitikimas - motyvuojantis, drąsinantis, skatinantis skirti daugiau laiko sau, ieškoti savęs ir pažinti save, planuoti savo karjerą, kelti tikslus ir jų siekti.

Jovita Vainikevičiūtė
Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

6

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija