Konstitucijos diena gimnazijoje

ppp
  Spalio 25-ąją Lietuvoje švenčiama LR Konstitucijos diena. Šią dieną 1992 metais vyko visuotinis referendumas, kurio metu žmonės pasisakė už naujos šalies Konstitucijos priėmimą, o šiemet minime 25 –ąsias šio svarbaus įvykio metines.

   Mūsų gimnazijoje tradiciškai paminėta Konstitucijos diena. Šventinės liniuotės metu sugrįžome į 1992 metus - žiūrėjome video medžiagą apie referendumą dėl Konstitucijos, aptarėme šio dokumento svarbą 1990 metais Nepriklausomybę atkūrusiai Lietuvos valstybei.

    Pilietiškumo pagrindų mokytoja Jovita Vainikevičiūtė pristatė Konstitucijos egzamino I -ojo etapo rezultatus, įteikė prizus daugiausiai taškų surinkusiems mokiniams: Austėjai Gaulytei (7 kl.) 5- 7 kl. grupėje, Gretai Mieliauskaitei (II g kl.) 8 – 10 kl. grupėje, Mantui Gruzdui (III g kl.) 11 – 12 kl. grupėje. Ji linkėjo mokiniams ateityje gilinti savo žinias apie LR Konstituciją.

    Šventėje dalyvavo ir pradinių klasių mokiniai. Jie Konstitucijos dieną pažymėjo dalyvaudami piešinių konkurse ,,Konstitucija, Tavo gimtadienį švenčiu“. Tad šventinę dieną jie taip pat buvo apdovanoti. Piešinių konkurse geriausiu piešiniu pripažintas piešinys ,,Valio, gimtadienisǃ“, kurį nupiešė pirmokas Linas Balluard. Piešinių parodą mokiniai galėjo apžiūėti antrojo aukšto foje.

    Supratome, kad išmanyti LR Konstituciją yra kiekvieno piliečio pareiga. Juk ji įtvirtina pagrindines asmens teises ir laisves, kurios yra svarbios kiekvienam žmogui, šiame dokumente nustatyta visa mūsų valstybės valdymo tvarka.

Gailė Gruzdaitė
I g klasės mokinė

01

02

02b

03

04

05

5b

06

7

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija