Išvyka į Vilnių

ppp
    Vieną gražią lapkričio dieną išvykome į taip lauktą eskursiją į Vilnių.

    Pirmasis kelionės taškas buvo Energetikos ir technikos muziejus. Muziejuje mus pasitiko malonus gidas, kuris mums pravedė labai įdomią pamoką. Pirmoje salėje mes atsidūrėme tarp daugybės transporto priemonių- nuo pirmojo automobilio Lietuvoje iki Dakaro ralio džipų. Antroje salėje susipažinome su energetikos istorija. Sužinojome labai daug įdomių faktų apie Vilniaus elektrines ir Lietuvoje atsiradusią elektrą. Trečioji ekspozicija- fizikiniai bandymai. Visi pasijutome lyg būtume fizikos pamokoje! Uždegę elektros lemputes mindami dviratį, užbaigėme eskursiją po muziejų.

    Pavalgę, papramogavę keliavome į senamiestį. Pasivaikščiojimą po jį pradėjome įžengdami į senąjį miestą pro Aušros vartus- vieną iš svarbiausių istorinių, kultūrinių ir religinių monumentų Vilniuje. Išklausę istoriją apie vartų atsiradimą, gailestingumo Motinos koplyčią, stebuklingu laikomą Madonos paveikslą, mielai pasivaikščiojome po vakarėjantį Vilniaus senamiestį.

    Pagrindinis eskursijos tikslas buvo Jaunimo teatro režisierės Olgos Lapinos spektaklis „Bėgikas“. Istorijos centre- penki mokykloje besimokantys paaugliai. Veiksmas vyksta sporto salės persirengimo kambaryje, kur vieni vaikai ruošiasi sporto varžyboms, kiti daugiau dėmesio skiria mokinių erzinimui ir patyčioms. Geriausias mokyklos bėgikas palūžta, kai yra priverčiamas praleisti svarbiausia metų bėgimą. Spektaklyje kalbama apie besiformuojančios asmenybės mėginimą išgyventi atšiauriame ir ciniškame pasaulyje. Taip pat nagrinėjamos patyčių, smurto tarp paauglių, negalėjimo pritapti prie sociumo temos, o visas pasakojimas konstruojamas pasitelkus jaunimo žargoną.

    Spektaklis verčia susimąstyti, rimtai apsižvalgyti aplink save, artimiausioje aplinkoje.

    Grįžome namo kupini įvairiausių nuotaikų ir minčių.

    Keliauti, praleisti dieną kitaip- tikrai verta!

Gailė Gruzdaitė,
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
Ig klasės moksleivė

20171108 124335

20171108 124519

20171108 125408

20171108 125650

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija