,,Nepamiršk parašiuto” Vilniuje

ppp
    Vilniuje, lapkričio 24 d. (penktadienį) vyko baigiamasis jaunimo švietimo projekto ,,Nepamiršk parašiuto” etapas. Tai buvo dar vienas protmūšis, į kurį susirinko 10 geriausių Kauno ir Utenos regionų komandų. Geriausių dešimtuke buvome ir mes, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokiniai. Komandas ir visas projekte dalyvavusias mokyklas pasveikino ,,Sodros” direktorius Mindaugas Sinkevičius. Protmūšiui vadovavo vienas garsiausių protmūšių vedėjų Tomas Petrauskas. Penki turai, net 45 klausimai, beveik trys valandos kovos, neįprasti, bet įdomūs klausimai ne tik apie socialinį draudimą. Šį kartą nebuvome tarp nugalėtojų, tačiau grįžome praplėtę savo žinias tiek apie Sodrą, tiek ir apie literatūrą, istoriją, geografiją arba tiesiog gyvenimą. Protmūšio komandoms linksmi apdovanojimai - medaus rinkinys su Mikės Pukuotūko frazėmis, stalo žaidimas, o mūsų komandai dar ir specialus prizas už komandai sugalvotą pavadinimą, t. y. ,,Solidarumas”. Juk ,,Sodra ir yra solidarumas, o solidarumas – tai Sodra”, tai dar kartą pabrėžėme savo prisistatyme.

    Rugsėjo mėnesį prasidėjęs projektas ,,Nepamiršk parašiuto” jau baigėsi, tačiau liko žinios apie socialinio draudimo sistemą Lietuvoje, jos istoriją, Sodros darbuotojų veiklą, šešėlinės ekonomikos žalą, socialinės apsaugos naudą, socialinę atsakomybę,.Be to, ugdytasi gebėjimai kritiškai mąstyti, kūrybiškai spręsti problemas, dirbti komandoje ir priimti sprendimus.

    Projekto pavadinimas – „Nepamiršk parašiuto“ – tarsi palinkėjimas kiekvienam jaunam žmogui, žingsnis į suaugusiųjų gyvenimą – kupiną nuotykių ir iššūkių, tai tarsi kvapą gniaužiantis šuolis, o jo saugumą ir sėkmę užtikrina parašiutas. Būtent to – saugaus šuolio ir tik geriausių gyvenimo patirčių projekto dalyviams linkėjo „Sodra“ – šio projekto iniciatorė.

Evelina Merkytė, III g klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, pilietiškumo pagrindų mokytoja

1

1b

2

3b

3c

4

5

6

7

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija