Bėgimas „Pakruojo dvaro takais“

ppp
    Savaitgali, spalio 7 dieną , bėgimo mėgėjai rinkosi į Pakruojo Dvarą, kur vyko LBMA taurių turnyro X-asis etapas ir Lietuvos bėgimo taurės XII-asis etapas "Pakruojo dvaro takais - 2017".

Bėgikai varžėsi įvairiose amžiaus grupėse ir nuotoliuose. Nuotoliai buvo keturi: 500 m, 1 km, 2,5 km ir 10 km.

Į 2,5 km startą stojo jėgas išbandyti Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos ugdytiniai. 15 metų amžiaus grupėje G. Kvietkauskaitė užėmė 3 vietą, 17 metų amžiaus grupėje V. Paurytė užėmė 5 vietą.

15 metų vaikinų amžiaus grupėje K. Maldauskas užėmė 8 vietą.

11metų amžiaus grupėje K. Kvietkauskaitė buvo nepralenkiama ir tapo bėgimo nugalėtoja.

11metų amžiaus grupėje R.Dijokas buvo 10-tas, 13metų amžiaus grupėje J. Pieviškis atbėgo 15-tas.

M.Janušauskas -16-tas, K. Babkovas -18.

Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojai savo amžiaus grupėse- diplomais ir taurėmis.

Sveikinu visus dalyvius sėkmingai įveikus bėgimo nuotolius.