Lankėmės ir dalinomės

titulinis 1
    Devintos (I g) klasės mokiniai, projekto ,,Pažink valstybę“ dalyviai, dar gruodžio pradžioje paskelbė akciją ,,Aplankyk ir pasidalink“. Tai buvo viena iš minėto projekto numatytų veiklų. Šia akcija dar ir dar kartą norėta atkreipti mūsų dėmesį į senyvo amžiaus žmones, kurie gyvena šalia mūsų. Dalyvauti buvo pakviesti visi gimnazijos bendruomenės nariai, taigi, sudarytos sąlygos pasireikšti kiekvienam norinčiam. Gimnazijos bendruomenės mokytojai ir kiti darbuotojai šią akciją rėmė finansiškai (aukojo miltams, cukrui, pakavimo popieriui), 5 kl. ir 8 – 12 kl. mokiniai kartu su technologijų mokytoja Daiva Mieliauskienė technologijų pamokų metu kepė pagal mokytojos pasiūlytą receptą keksiukus. Ir ne tik kepė ... puošė, skaičiavo, šventiškai pakavo. Tikybos pamokų metu kartu su mokytoja Judita Žemaitiene 8 ir I g (9 kl.) mokiniai karpė angeliukus - kalėdinius atvirukus, ant kurių užrašė savo palinkėjimus ,,Ramių ir jaukių šv. Kalėdųǃ“.

    Senyvo amžiaus žmones lankė įvairių klasių mokiniai: ir mažiausieji – penktokai, ir vyriausieji – dvyliktokai. Akcijos metu (gruodžio 14 – 21 d. ) aplankėme daugiau nei 50 senyvo amžiaus žmonių. Lankėme juos ne tik Antazavėje, bet ir Šniukštų, Avilių bei Imbrado kaimuose. Tarp jų buvo ir itin garbingo amžiaus senoliai – 94 – ąjį gimtadienį švenčianti Elena Kesilienė (gerbiamą Eleną pasveikinome ir su gimtadieniu) bei vasario mėnesį savo tokį patį gimtadienį švęsianti Apolonija Gervienė. Senolių lankymą koordinavo, mums suplanuoti laiką ir maršrutą padėjo bei mus lydėjo pilietiškumo pagrindų mokytoja ir ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė.

    Lankėme, bendravome, sveikinome, linkėjome ir dalinomės... Vieniems – tai pirmieji nedrąsūs žingsniai ir pažintis su savanorystė, kitiems – jos tęsinys (2016 m. vyko akcija ,,Aplankyk vienišą žmogų“) ir galimybė išbandyti save naujose veiklose, vadinasi, labiau pažinti save ir įgyti dar daugiau pasitikėjimo savimi.


Kamilė Buičenkaitė, III g kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija