Viktorina apie aviaciją

ppp
    Sausio 31 dieną (trečiadienį) gimnazijoje vyko respublikinis žaidimas - viktorina ,,Pažink aviacijos pasaulį“. Ją organizavo žurnalas ,,Aviacijos pasaulis“ ir paramos fondas ,,Sparnai svajonei“, renginio tikslas – skatinti moksleivius pažinti aviaciją ir jos istoriją, suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodromuose. Viktorinai rengėmės iš anksto – skaitėme žurnalą ,,Aviacijos pasaulis“, naršėme internete.

Viktorinoje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai. Jie turėjo raštu atsakyti į 20 pateiktų testo klausimų. Laimėtojo vardą (Mykolas Dainys – 8 klasės mokinys) sužinojome netrukus - viktorinos vertinimo komisijos nariams ištaisius testą. Mykolas surinko net 17 taškų ( 20 galimų). Jo šią vasarą laukia skrydis su patyrusiu pilotu tikru lėktuvu ir ekskursija aerodrome. Tik dviem taškais nuo nugalėtojo (surinko 15 taškų) atsiliko Titas Šakalys (5 kl.), Povilas Klimka (II g), Martynas Dainys (III g). Visi dalyviai bus apdovanoti paguodos prizais, kurių nekantriai lauksime.

Puikus žaidimas – viktorina praplėtė bei pagilino mūsų žinias apie aviacijos istoriją, aviacinę techniką, akrobatinius skraidymus, lakūno profesiją.

Ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė pasiūlė mums, viktorinos dalyviams, surengti ugdymo karjerai užsiėmimą ir arčiau susipažinti su skrydžių vadovo, piloto ar skrydžių palydovo profesijomis.

Austėja Gaulytė, 7 klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

Parašyti mums

ASU

Valgiaraščiai

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija