Policijos diena mokykloje

Š. m. kovo 17 d. mokykloje vyko susitikimas su Utenos apskrities vyriausiojo komisariato Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnais. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė skaitė mokiniams paskaitą „Patyčios tarp vaikų“. Buvo demonstruojamas ir aptariamas filmas „Nekentėk tyloje“.

 

 

PK Viešosios prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdonavičiūtė kalbėjo apie nepilnamečių administracinius pažeidimus ir atsakomybę.

Kriminalinės policijos skyriaus vyresnioji tyrėja Liuda Revienė supažindino su nusikaltimais ir baudžiamąja atsakomybe.

Labiausiai mokinius sužavėjo VTS K PP vyriausioji patrulė Agnė Vanaginskienė pasirodymu su tarnybiniu šuniu Artu.

Moksleivių šaudymo varžyboms pneumatiniu šautuvu vadovavo VTS PP specialistas Kęstas Černiauskas.

Moksleiviai, kurie aktyviai dalyvavo viktorinoje ir varžybose buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis.

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija