Diena Alantoje

tituline
    Dar rudenį mes, 5-7 klasių mokiniai, pradėjome dalyvauti ,,Šviečiamosios gyvulininkystės programos ,,Augink, rūpinkis, mylėk“ programoje. Vykdydami minėtos programos veiklas kartu su savo biologijos mokytoja Laima Mažiuliene ir ugdymo karjerai koordinatore Jovita Vainikevičiūte vykome į Alantą.

    Alantos technologijos ir verslo mokykloje išklausėme ASU (Aleksandro Stulginskio universitetas) lektorės dr. E. Meškinytės – Kaušilienės paskaitą apie gyvulininkystę Lietuvoje. Teorinėje dalyje sužinojome dažniausiai mūsų šalyje auginamų arklių, avių bei pieninių ir mėsinių galvijų veisles, įdomių faktų apie avies, ožkos, karvės bei arklio pieno sudėtį ir pan. Taip pat turėjome puikią progą pabendrauti su dėstytoja apie jos karjeros kelią, gebėjimą suderinti dėstytojos ir ūkininkės karjerą, darbus galvijų ūkyje, jos pomėgius ir svajones.

    Po paskaitos vykome į Alantos technologijos ir verslo mokyklos sektorinį mokymo centrą – ganyklą, kur nustatinėjome čia auginamų galvijų veisles, domėjomės jų šėrimu ir priežiūra. Be to, lankėmės šios mokyklos sektorinio mokymo centro laboratorijose bei klasėse: apžiūrėjome medžio apdirbimo, suvirinimo, šaltkalvystės, metalo mechaninio apdirbimo klases, augalininkystės bei gyvulininkystės, biodujų jėgainę, mokymo reikmėms naudojamą žemės ūkio techniką, susipažinome su mokymosi galimybėmis šioje ugdymo įstaigoje baigus pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. Biodujų operatorius papasakojo mums apie atsinaujinančios energetikos išteklius, biodujų gamybą bei jų panaudojimą žemės ūkyje.

    Įgiję įvairių žinių ir gardžiai papietavę, užsukome į Alantos dvarą. Jo darbuotoja pristatė šio dvaro istoriją, jo erdvių išnaudojimą kultūros ir pramogų reikmėms šiandien. Dvaro rūmuose apžiūrėjome čia šiuo metu eksponuojamus dailininko L. Surgailio darbus bei čia įsteigtos dailininko V. Žuko meno galerijos paveikslus, Molėtų krašto muziejų, turtingą biblioteką.

    Taigi, dar viena turininga ir smagi moksleiviška diena: pasisemta biologijos, chemijos, istorijos, dailės žinių, pagilintos ugdymo karjerai kompetencijos.

Austėja Gaulytė, 7 klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1a

1b

1c

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27a

27b

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija