Dar viena galimybė

ppp
    Gegužės 15 d. (antradienį) grupė IV g klasės merginų ir ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė lankėmės Rokiškyje, technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje. Tai dar viena kaimynystėje esanti profesinė mokykla, kurioje profesijos mokosi mokiniai po 10- os ir 12- os klasių.

    Įgiję pagrindinį išsilavinimą čia gali mokytis virėjo, suvirintojo, apskaitininko – kasininko, automobilių mechaniko, siuvėjo, apdailininko (statybininko), mūrininko betonuotojo, sekretoriaus profesijos, o turintys vidurinį išsilavinimą gali įgyti maisto pramonės darbuotojo, draudimo konsultanto, elektroninės prekybos agento, statybos verslo paslaugų teikėjo, apdailininko (staybininko), apskaitininko kasininko, suvirintojo, siuvėjo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, automobilių mechaniko specialybę.

    Susipažinę su profesijų programomis, reikalavimais joms, mokymosi sąlygomis, socialinėmis garantijomis ir lengvatomis, mokinių praktikos galimybėmis Lietuvoje ir užsienio šalyse, apžiūrėjome kabinetus, biblioteką sporto salę, erdves, kuriose praktikuojasi suvirintojai ir automobilių mechanikai.

    Po ekskursijos dalyvavome praktiniame užsiėmime ,,Kibinai: jų ruošimo ypatybės”, kurį mums vedė šios mokyklos profesijos mokytoja Žydra Lomakienė. Išnagrinėję patiekalo receptą, gaminome kibinus, aptarėme jų kepimo technologines subtilybes, juos ragavome, o degustuodami bendravome su nauja mokytoja, kuri papasakojo mums apie savo studijas ir darbinę karjerą. Užsiėmimo metu pristatėme ir savo patiekalus, kuriuos rengiamės gaminti praktinėje artėjančio technologijų egzamino dalyje, tad, šis užsiėmimas buvo puiki technologijų egzamino repeticija.

    Dėkojame Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokytojai Evelinai Siniauskienei už pagalbą organizuojant mūsų vizitą į šią mokymosi įstaigą, už dar vieną galimybę pažinti profesinio mokymosi galimybes ir jo perspekyvas bei pagilinti praktinius, virėjui reikalingus įgūdžius.

Diana Bagdonaitė, IV g klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

6

7a

7 b

8

9

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija