Dauguma mokysis toliau

2018 09 10
    Su Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija šiemet atsisveikino 4-oji abiturientų laida. Taigi, vidurinio ugdymo programą baigė 18 abiturientų, o sėkmingai įveikus mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus visiems jiems įteikti brandos atestatai.

    Brandos atestatas atvėrė mūsų moksleiviams naujas perspektyvas – studijas universitetinėse ir neuniversitetinėse aukštosiose mokyklose bei platesnes galimybes rinktis profesinio mokymo programas profesinio ugdymo įstaigose. Pastarąsias šiemet ir rinkosi dauguma mūsų buvusių moksleivių.

    Prioritetą profesinėms mokykloms atidavė net 50 % mokinių: jie profesijos mokysis Vilniaus, Kauno bei Utenos profesinėse mokyklose. Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje elektriko profesiją nusprendė įgyti Rokas Jankauskas ir Karolis Vidrickas, Utenos regioninio profesinio mokymo centrą ir maisto pramonės darbuotojo profesiją pasirinko Diana Bagdonaitė ir Jolita Bagdonaitė, konditerijos paslapčių Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre ir Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklose mokysis Karina Ščedova ir Karolina Bajarova. Dovilė Leleikaitė papildė Kauno karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, kur įgys gyvūno prižiūrėtojo profesiją, dvi moksleivės – Audinga Kačiulytė ir Olivija Čičinskaitė tapo Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinėmis: viena iš jų nutarė tapti masažiste, kita higieninės kosmetikos kosmetike.

    Šiemet patrauklia tapo ir ugniagesius gelbėtojus ruošianti ugniagesių gelbėtojų mokykla. Šioje ugdymo įstaigoje mokysis Linas Vidrickas.

    3 mokiniai (17 %) studijuos kolegijose - aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą teikiančiose įstaigose – Vilniaus kolegijoje (radiologija), Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (transporto logistika) bei Utenos kolegijoje (verslo vadyba). Minėtose kolegijose studijuos Rita Ragėnaitė, Silvija Davainytė bei Ineta Galvonienė.

    Sprendimą įgyti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, t. y. studijuoti Kauno technologijos universitete - priėmė tik vienas gimnazistas – Paulius Pūras. Pasirinkęs elektronikos inžineriją jis savo žinias gilins technologinių mokslų srityje.

    Na, o vis dar abejojantys, savo stipriųjų pusių ieškantys moksleiviai nutarė dar vienerius metus padirbėti ar išbandyti save Lietuvos kariuomenėje, tad sėkmingai integravosi į šalies darbo rinką ar rudenį papildys karių savanorių gretas.

    Naujų mokslo metų pradžia puiki proga padrąsinti kiekvieną jau savo kelią radusį ar jo dar beieškantį mūsų buvusį abiturientą, proga palinkėti naujų iššūkių, atradimų ir patyrimų.


Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija