Konstitucijos dienai – akcija ,,Konstitucija gyvai“

pp
    Spalio 25 d. (ketvirtadienį) gimnazijoje vyko pilietinė akcija ,,Konstitucija gyvai“. Akciją organizavo naujoji gimnazijos mokinių taryba. Siekėme netradiciškai paminėti Konstitucijos dieną. Akcijoje dalyvavo 2-10 klasių mokiniai. Susirinkę į sporto salę pabandėme sustoti dėliodami Konstitucijos dienos logotipo (KoDi) pirmąsias dvi raides Ko ir di. Mokinių tarybos narė Junona Labutytė garsiai skaitė sakinius, kiti moksleiviai, uždėję savo rankas ant draugo peties ar jomis susikibę darniai skandavo ,,Konstitucija yra pagrindinis šalies įstatymas“, ,,Kiekvienas privalo laikytis Konstitucijos“ ir ,,Kiekvienas pilietis gali ginti savo teises remdamasis Konstitucija“. Gimnazijos pavaduotoja ugdymui Regina Šeduikienė mokiniams priminė šio dokumento svarbą valstybei ir visuomenei.

    Dar viena akcijos, skirtos Konstitucijos dienai pažymėti, dalis buvo pačių jauniausių mūsų bendruomenės narių, 1-4 klasių mokinių, darbeliai, kuriais buvo papuošta pirmojo aukšto erdvė. Mokiniai mūsų Trispalvės spalvomis spalvino Lietuvos žemėlapio kontūrus, ant jų užrašė jiems suprantamus LR Konstitucijos straipsnius, iškirpo juos ir priklijavo ant sienos. Be to, šiai dienai pažymėti 2-3 klasių mokiniai piešė piešinius, o jų mokytojos surengė parodą ,,Vilniaus miestas – Lietuvos sostinė“.
Tą dieną vyko ir gimnazijos bendruomenės šventinė sueiga, kurios metu pilietiškumo pagrindų mokytoja Jovita Vainikevičiūtė aptarė šiai dienai skirtus renginius, LR Konstitucijos egzamino 2018 I –jo etapo rezultatus, sunkiausius klausimus, o gimnazijos direktorė Aldona Svidinskienė apdovanojo Konstitucijos egzamino I-jo etapo laimėtojus. Atminimo dovanėlės įteiktos kiekvienos amžiaus grupės daugiausiai taškų surinkusiems moksleiviams: Ugnei Asipauskaitei (7 kl.), Gailei Gruzdaitei (II g), vienodai taškų surinkusiems XI – XII klasės grupės mokiniams Gretai Mieliauskaitei (III g) ir Martynui Dainiui (IV g). Jaunieji dailininkai taip pat neliko nepastebėti. Geriausių darbų autoriai – Austėja Gruzdaitė (piešinys ,,Vilniaus legenda“) ir Dovydas Slapšinskas (piešinys,,Vilnius“) apdovanoti spalvotų pieštukų rinkiniais.
Manome, kad akcija pavyko, o spalio 25-ji gimnazijoje buvo šiek tiek kitokia nei įprastai.

Ramona Labutytė, III g klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, pilietiškumo pagrindų mokytoja

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija