Šiemet - kultūros sritis

titulinis
    Mes, gimnazijos dešimtos klasės (II g) mokiniai, jau antrą kartą dalyvausime pilietiškumo projekte ,,Pažink valstybę“. Praėjusiais mokslo metais šio projekto veiklomis siekėme sumažinti Antazavės garbaus amžiaus žmonių vienišumą, tad sprendėme socialinio gyvenimo problemas. Šį kartą mūsų gimnazijai atiteko kultūros sritis. Šia žinia apsidžiaugėme, kadangi slapta vylėmės, kad šiemet susipažinsime būtent su šia visuomenės gyvenimo dalimi.

    Norėdami išsiaiškinti kultūrinio gyvenimo problemas į pilietiškumo pagrindų pamoką pasikvietėme artimiausių Antazavės kultūros įstaigų – Antazavės bibliotekos, Antazavės tradicinių amatų centro bei Antazavės kultūros centro darbuotojus, su kuriais aptarėme kultūrinio gyvenimo klausimus Antazavės seniūnijoje. Susitikime dalyvavo ir Antazavės seniūnijos seniūnas Algirdas Lekaveckas.

    Po susitikimo apsisprendėme, kad šiemet nagrinėsime informacijos stokos apie Antazavės dvaro ateitį problemą bei Antazavės tradicinių amatų centro patrauklumo didinimo klausimą. Per pamoką dirbdami grupėmis ir kartu aiškinomės problemų priežastis, surašėme savo pasiūlymus, kaip būtų galima padidinti Amatų centro patrauklumą vietiniams gyventojams.

    Spalio 23 d. (ketvirtadienį) vykome į Zarasų krašto muziejų, kur susitikome su muziejaus direktorės pavaduotoja gerb. Daiva Juškiene ir Amatų centro vadove Vilma Mickute. Čia apsvarstėme galimybes, kas galėtų pritraukti daugiau vietos gyventojų į Amatų centrą.

    Zarasų rajono savivaldybėje susitikę su administracijos kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja gerb. Daiva Šukštuliene aptarėme Antazavės dvaro pastato panaudojimo perspektyvas. Susitikime dalyvavusi investicijų ir plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramunė Šileikienė pristatė Antazavės dvaro atnaujinimo projektus bei jų įgyvendinimo etapus.

    Be to, šio vizito metu gerb. Daiva Šukštulienė supažindino mus su kultūros įstaigų valdymu ir pavaldumu, kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojos funkcijomis, kultūros vadybininko profesija, savo karjeros keliu kultūros vadybos srityje.

    Dėkojame visiems šiltai ir nuoširdžiai bendravusiems su mumis, o mums belieka kibti į darbus, kuriuos jau suplanavome. Pirmieji iš jų – gimnazijos bendruomenės supažindinimas su Antazavės dvaro pastato ateitimi ir bendradarbiavimo sutarties parengimas su Zarasų krašto muziejumi.

Karina Putinauskaitė, II g klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, pilietiškumo pagrindų mokytoja

1

2

3

4

5

6

7

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija