Valstybės atkūrimo dienai

ppp
    Artėjant Vasario 16 –ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai gimnazijoje vyko viktorina ,,Antanas Smetona – pirmasis LR prezidentas‘‘. Šiais metais sukanka 100 metų, kai Antanas Smetona buvo išrinktas pirmuoju atkurtos Lietuvos valstybės prezidentu. LR Seimo nutarimu 2019 metai paskelbti Lietuvos Tarybos pirmininko, pirmojo Lietuvos valstybės prezidento Antano Smetonos metais. Šiai progai pažymėti gimnazijoje taip pat parengta knygų paroda ir stendas.

    Viktorinoje dalyvavo 6 – 12 klasių mokiniai, taigi net šešios komandos. Kiekviena iš jų turėjo prisistatyti: sukurti pavadinimą ir šūkį, pasirūpinti komandos įvaizdžiu- Lietuvos tautinės vėliavos spalvomis. Vieni pasipuošė emblemomis, kiti trispalviu šaliku, I g kl. merginos įpynė į kasas tautines juosteles, jauniausieji – šeštokai - atsinešė ir pačią Lietuvos vėliavą.

    Klausimų būta pačių įvairiausių, visi jie susiję su pirmuoju Lietuvos prezidentu – jo gyvenimu, visuomenine ir politine veikla, pomėgiais, Antano Smetonos atminimo įamžinimu.
Kol vertinimo komisija skaičiavo taškus, trumpas video filmas dar kartą priminė pagrindinius Antano Smetonos gyvenimo faktus, o mes įtvirtinome įgytas žinias apie šią asmenybę, jos indelį atkuriant ir kuriant Lietuvos valstybę.

    Viktorinos prizininkais – III- ios vietos laimėtojais tapo komanda ,,Trispalvė“ (6 kl.), II-oji vieta atiteko komandai ,,Patriotai“, pirmąją vietą iškovojo jungtinė III ir IV g klasių mokinių komanda ,,Aksominė diktatūra“. Gimnazijos direktorė Aldona Svidinskienė laimėtojams įteikė padėkos raštus, prizus, pasveikino bendruomenę su artėjančia švente - Valstybės atkūrimo diena.

    Renginį užbaigėme klausydami vienos Antano Smetonos sveikinimo kalbos valstybinės šventės proga, kurioje pabrėžiama tautos vienybės ir santarvės svarba, siekiant bendro tikslo.

    Be to, tą dieną (ketvirtadienį, vasario 14 d.) gimnazijoje šventėme ne tik Valstybės atkūrimo dieną, bet ir Šv. Valentino dieną - Meilės dieną: per pertraukas skambėjo žymiausios dainos apie meilę ir draugystę, mokiniai dovanojo vienas kitam ir savo mokytojams širdutes. Buvo linksma, pakilu ir jaukuǃ

Gailė Gruzdaitė, II g klasės mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija