Dėliojo ateities planus

a-P    Puiki galimybė tiksliau paplanuoti savo karjerą ir padėlioti ateities planus buvo Vilniuje net tris dienas (vasario 7 – 9 d.) vykusi tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2013". Joje tradiciškai lankėsi ir mūsų mokyklos 11 – 12 klasės mokiniai, busimieji absolventai, svarstantys tolimesnio pasirinkimo galimybes užvėrus mokyklos duris.

    Parodoje „Studijos 2013" dalyvavo beveik 200 universitetų, kolegijų, profesinio mokymo centrų ir verslo mokyklų ne tik iš Lietuvos, bet ir daugelio kitų pasaulio šalių (Estijos, Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir kt.), vyko renginiai apie karjeros planavimą, verslumo ugdymą, studijų kokybę, asmenybės pažinimą ir tobulėjimą, studijas Lietuvoje ir užsienyje. Moksleiviai galėjo susipažinti su naujausiomis studijų programomis, reikalavimais joms, reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste užsienio šalyse.

     Išskirtinis dėmesys parodoje buvo skirtas profesiniam mokymui Lietuvoje. Čia parodos svečiai ne tik lankėsi profesinių mokyklų stotelėse, bendravo su savo bendraamžiais, bet ir praktiškai išbandė mūrininko, staliaus, siuvėjo, suvirintojo ir t. t. gebėjimus.

    Tikiuosi, kad moksleiviai, stropiai atlikę namų darbus, t. y. kruopščiai išsistudijavę dienos programą, atsirinkę jiems aktualias paskaitas ir renginius, paruošę klausimus juos dominančių studijų programų atstovams, racionaliai susiplanavę savo laiką, sugrįžo su atsakymais ir aiškesniais ateities planais.

a

1

2

4

 

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos
ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija