Mūsų veiklos Rokiškyje

Tituline
    Artėjant laikui, kai užversime gimnazijos duris, vis labiau domimės tolimesnėmis mokymosi galimybėmis. Ketinantys pasirinkti profesinio mokymosi kelią balandžio 9 d. (antradienį) lankėmės Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje ir ten vykusios ,,Atvirų durų savaitės“ renginiuose.

    Profesinio mokymo programų pristatymo metu galėjome plačiau sužinoti apie specialybes (virėjo, siuvėjo, suvirintojo, automobilių mechaniko, apskaitininko ir kasininko, apdailininko (statybininko), socialinio pavaduotojo padėjėjo, technikos šaltkalvio remontininko), kurias galima įgyti šioje mokykloje, jų paklausą darbo rinkoje, perspektyvas įsidarbinti, mokinių dalyvavimą tarptautiniuose projektuose ir galimybes tobulinti savo praktinius įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Koncerte ,,Už pergalę gyventi“

ppp
    Balandžio 5 d. (penktadienį) gimnazijos moksleivių grupė (6-12 kl.) turėjo nuostabią progą apsilankyti Vilniuje. Išvykos tikslas - ,,Siemens‘‘ arenoje vykęs koncertas ,,Už pergalę gyventi‘, kurį inicijavo krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės fondas. Šis labdaros renginys buvo skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

    Paramos koncerte koncertavo ir savo palaikymą pareiškė tokie žinomi atlikėjai kaip Gytis Paškevičius, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Donatas Montvydas, Lilas ir Innomine, Merūnas Vitulskis, Daddywas a Milkman, Vidas Bareikis, grupė G&G Sindikatas ir kiti. Žiūrovams buvo dovanojama ne tik kūryba, bet ir bandoma atkreipti visuomenės dėmesį į paramos ir pagalbos svarbą vėžiu sergantiems vaikams. Manau, kad renginys suteikė ne tik teigiamų muzikinių emocijų, bet ir privertė susimąstyti apie atjautą kito nelaimei, meilę ir pagalbą tiems, kuriems gyvenimas skyrė didelius išbandymus, žavėtis jų noru ir džiaugsmu gyventi. Koncerto įrašą Lietuvos žmonės galės pamatyti antrąją Velykų dieną per LRT televizijos kanalą.

Skaityti daugiau...

Apie projektą ,,Think”

tituline
    Šiais metais KTU (Kauno technologijos universiteteas) Cheminės technologijos fakultetas vykdo projektą ,,Think”, kurio metu lankosi Lietuvos ugdymo įstaigose ir pristato gamtos mokslus.

    Balandžio 4 d. (antradienį) šio fakulteto atstovai su KTU Cheminės technologijos fakultetu, jo studijų programomis, gamtos mokslų ateitimi supažindino ir mūsų gimnazijos moksleivius.

Skaityti daugiau...

Sąmoningumo didinimo mėnuo - BE PATYČIŲ

ppp
    Gimnazijos bendruomenė savo veiklomis ir idėjomis prisijungė prie sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. 5-8 ir I-IIg klasių mokiniai visą kovo mėnesį džiugino gimnazijos bendruomenę įvairia veikla, stengėsi palaikyti gerus, draugiškus tarpusavio santykius, dalijosi vieni su kitais savo gerais darbais, mandagiu, kultūringu bendravimu, pozityviomis mintimis....

    Mokiniai per ilgąsias pertraukas šoko, sportavo, kūrė „Draugystės“ plakatus, dalijo „šypsenas“, organizavo foto sesijas, kepė pyragus ir vaišino vieni kitus, rinko tolerantiškiausią gimnazijos mokinį. Tarp1-4 klasių mokinių tolerantiškiausia mokinė išrinkta Ditė Apanskaitė, tarp 5-8 klasių mokinių – Austėja Gaulytė, I-IVg klasių mokinių – Greta Mieliauskaitė ir Aldas Kirjanovas.

Skaityti daugiau...

Pamokoje seniūnas

ppp
    Trečiadienį (kovo 27 d.) I g klasėje vyko pilietiškumo pagrindų pamoka. Pamokos tema – ,,Vietos savivalda: seniūnija ir jos funkcijos”, taigi, turėjome išsiaiškinti, kokios yra seniūnijos ir seniūno funkcijos, plačiau sužinoti, koks yra seniūno darbas, kaip galima tapti seniūnu Ši pamoka buvo puiki proga susitikti su Antazavės seniūnijos seniūnu Algirdu Lekavecku.

    Pamokos pradžioje mums sunkiai sekėsi įvardinti, už ką atsakinga seniūnija, ką veikia seniūnas ir pan.. Padedant pilietiškumo pagrindų mokytojai Jovitai Vainikevičiūtei kaip mozaiką kūrėme seniūno darbo dienos vaizdą, vardijome pareigas, o seniūnas mūsų spėjimus patvirtino arba paneigė, plačiau papasakodamas apie seniūnijos ir savo darbą, reikalavimus asmeniui, siekiančiam tapti seniūnu, paaiškino, kas yra konkursas.

Skaityti daugiau...

Viktorina „Vanduo – gyvybės šaltinis“

pppp
„Tyras, skaidrus, reikalingas,
Kiekvienam jis mums naudingas,
Vardas jo yra VANDUO“ – tai citata iš šeštokų prisistatymo, nuskambėjusio viktorinoje, skirtoje Pasaulinei vandens dienai paminėti.

    Kovo 22-oji minima kaip vandens diena, kurios metu norima atkreipti dėmesį į neužteršto gėlo vandens svarbą. 2019 m. vandens dienos tema – „Nepalikime nė vieno be geriamojo vandens“.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija