Kitoks užsiėmimas ,,Karjeros keliu”

ppp
    Dar prieš šv. Kalėdas lankydamiesi pas gerbiamą Osvaldą Abarių pažadėjome ilgesniam užsukti pas jį po atostogų. Jau tada Osvaldas norėjo mums pagroti vargonėliais. Susitikome baigę atostogauti. Nusprendėme, kad susitikimas bus kitoks būrelio (neformalaus švietimo) ,,Karjeros keliu” užsiėmimas.

Skaityti daugiau...

,,Olimpinės savaitės“ prizas

ppp
    Spalio pabaigoje Lietuvos mokyklose vyko pradinukams ir jų mokytojams skirtas projektas ,,Olimpinė savaitė“. Projektą organizavo LR Sveikatos apsaugos ministerija, LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projekto tikslas – skatinti moksleivių ir jaunimo fizinį aktyvumą.

Skaityti daugiau...

Sausio 13-oji

PP
    Ankstyvą sausio 11–osios rytą gimnazijos languose sužibo žvakutės - vienybės ir atminimo simboliai. Antro aukšto fojė mokiniai iš žvakučių sudėliojo širdį ir skaičių 14. Keturiolikai žuvusių už laisvę atminti. Bendruomenės nariai palaikė ir nepaprastai gražią iniciatyvą „Neužmirštuolė“ – atminties ir pagarbos ženklą, kurios tikslas – žuvusius ir nukentėjusius už laisvę atminti su dėkingumu ir parodyti, jog jų pasiaukojimas neliks pamirštas. Pirmą pamoką klasių vadovai priminė mokiniams 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Taip gimnazijos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė 1991-ųjų metų sausį už šalies laisvę kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones.

Skaityti daugiau...

Kalėdos mokykloje

ppp
    Gražų gruodžio vakarą Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai bei mokytojai susirinko į mokyklos aktų salėje vykstančią AJGG TV kalėdinio kanalo premjerą. Kiekviena klasė turėjo paruošti pasirodymą pagal nurodytą filmą. Filmo pavadinimą jie patys burtų keliu išsitraukė dar prieš mėnesį iki kanalo premjeros. 8 klasė savaip nufilmavo per kiekvienas Kalėdas rodomą filmą ,, Vienas namuose‘‘. Ig klasės mokiniai suvaidino daug įtampos ir netikėtumų turinčio filmo ,,Rokis Balboa‘‘ ištrauką. IIg klasė parodė nufilmuotą pačią juokingiausią kriminalinę komediją ,,Gautas iškvietimas‘‘, IIIg klasė - burtų ir klastos perpintą filmą ,,Haris Poteris‘‘, o mūsų abiturientai nufilmavo kraupiausią kada nors matytą filmą ,,Pjūklas‘‘.

Skaityti daugiau...

Šeštokų kalėdinis žiburėlis

ppp
    Mes, šeštokai, jau antrus metus iš eilės rengėme savo klasėje kalėdinį žiburėlį. Antrus metus iš eilės jo metu vyko viktorina. Šių metų viktorinos tema - ,,Naujieji metai: šventės tradicijos Lietuvoje ir pasaulyje“. Viktoriną organizavo mūsų klasės vadovė Jovita, o varžėsi trys komandos, pavadintos žiemos mėnesiais ,,Gruodis“, ,,Sausis“ ir ,,Vasaris“.

Skaityti daugiau...

Apie akciją ,,Tu – ne vienišas“

ppp
    Dar gerokai prieš šv. Kalėdas gimnazijoje pakvimpa meduoliais... Tai ženklas, kad gimnazijos bendruomenė pradeda ruoštis dar vienam gražiam darbui – garbaus amžiaus žmonių lankymui. Šiemet savo akciją pavadinome ,,Tu - ne vienišas“, o mokinių veiklas integravome į maisto technologijų ir dailės pamokas, neformalaus švietimo programų ,,Karjeros keliu“, ,,Pažink save ir darbo pasaulį“ užsiėmimus. Mokiniams, dirbusiems laisvu nuo pamokų laiku, dalyvavimas šioje akcijoje užskaitytas kaip socialinė – pilietinė veikla.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija