Tradicijos

Viskas, kas daroma mokykloje, skirta vaikui. Laiminga mūsų mokykla, turinti rūpestingus tėvus, kūrybingus ir aktyvius mokytojus, gabius, talentingus, šiek tiek padykusius, bet savo kūrybiškumu žavius mokinius. Tikime, kad tai, ką mes darome, yra teisinga, tai ko mes mokome yra reikalinga, tai, kas mokykloje vyksta yra svarbu. O mums svarbu ir tai, kad dauguma tėvų nėra abejingi mokyklai, turi idėjų, rūpinasi savo vaikais, jų mokymosi aplinka, padeda mokytojams, kartu dalyvauja sprendžiant ugdymo problemas. Mokykla siekia konstruktyvaus mokinių, mokytojų, vadovų, tėvų bendradarbiavimo. Norėtųsi, kad mokykloje kaip ir šeimoje visi būtų lygiaverčiai partneriai.

Mokykloje vykdomi turiningi renginiai, bendradarbiaujama su Antazavės kaimo bendruomene, Antazavės dvaru, dvare įsikūrusiu amatų centru, kitais partneriais. Mokyklos ryšiai su vietos bendruomenės institucijomis padeda ugdyti ir bendruomenės narius, ir siekti švietimo strateginių tikslų prieinamumo, veiksmingumo, efektyvumo. Dauguma mokykloje vykdomų renginių yra populiarūs, mėgstami ir tapę tradicijomis.

TRADICINIAI RENGINIAI:

1. Mokslo metų pradžios šventė.
2. Tarptautinė Mokytojo diena.
3. Kalėdų šventė.
4. Žemės diena.
5. Užgavėnių tradicijos.
6. Atvelykio šventė (Vaikų Velykos).
7. Akcija „Darom“.
8. Akcija „Aplankyk ir pasidalink“.
9. Mokyklos užbaigimo šventė „Ačiū mokyklai“.
10. Valstybinių švenčių ir atmintinų dienų minėjimas:
10.1. Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.
10.2. Vasario 16-oji.
10.3. Kovo 11-oji.

Dirbant daug ir kartu, pasitariant ir draugaujant, galima pasiekti puikių rezultatų, nes tikslas yra vienas – ugdyti žmogų.