PASKUTINĖ PAMOKA ABITURIENTAMS

ppp
Jau baigias paskutinė pamoka,
Kurios tema – išsiskyrimas.
Čia telpa nuostabių prisiminimų platuma,
Čia telpa išsakytų žodžių palikimas,
Jau baigias paskutinė pamoka...

Skaityti daugiau...

Lankėmės Pamario krašte

tituline1tituline2

    Dar rudenį dvi gimnazijos moksleivių grupės (2-4 kl. ir 7-8 kl.) pradėjo dalyvauti LR Žemės ūkio ministerijos sukurtoje pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Spalio mėnesį programos dalyviams vyko pažintinės pamokos apie akvakultūros sektorių, apie Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

    Viena iš programos dalių - pažintinė išvyka į profesinio ugdymo įstaigą, rengiančią akvakultūros sektoriuje dirbsiančius specialistus. Tęsdami programos veiklas, birželio 11 d. (ketvirtadienį) abi moksleivių grupės vyko į Pamario kraštą - Šilutės PMC Žuvininkystės praktinio mokymo centrą Žemaičių Naumiestyje.

Skaityti daugiau...

Programoje ,,Augink, rūpinkis, mylėk“ antrą kartą

ppp
    Sušvelnėjus karantino sąlygoms, atsinaujino ir gimnazijos moksleivių veiklos. Viena iš jų – šviečiamosios gyvulininkystės programa ,,Augink, rūpinkis, mylėk“ (III modulis). 5-6 klasių moksleiviai birželio 9 d. (antradienį) vyko į Alantos technologijos ir verslo mokyklą (Molėtų raj.), kur dalyvavo šios programos šviečiamajame renginyje ,,Augink, rūpinkis, mylėk“. Gimnazija šioje programoje dalyvauja jau antrą kartą.

Skaityti daugiau...

Mokyklų tobulinimo programos vykdymas gimnazijoje

ppp
    2018–2020 m. m. gimnazija dalyvavo projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“. Pagal šį projektąbuvo gauta 1-4 ir 5-8 klasių ugdymo procesui reikalingi mokymo priemonių komplektai. Laboratorinės įrangos 1-4 klasių mokinių ugdymui gauta už 2158,64 Eur.5-8 klasių mokinių ugdymui – už 4398,35 Eur.

    Pirmieji naujas mokymo priemones išbandė pradinukai.

    Pirmokai matematikos pamokose išsiaiškino, kas matuojama kilogramais, smagu buvo sverti obuolius, apelsinus, saldainius. Susipažino su įvairiais laikrodžiais. Išmėgino smėlio laikrodį, kurį vėliau pritaikydavo užduočių laiko atlikimo nustatymui. Naudojo matavimo indus, puodus, stiklainius ir stiklines. Lietuvių kalbos pamokoje skaitė tekstą, kuris parašytas atvirkščiai ir jam reikalingas veidrodėlis. Pasaulio pažinimo pamokose, atliekant tyrimus, prireikė padidinimo stiklo. Mokiniai, tyrinėjo smulkius gyvius gamtoje, apžiūrinėjo smulkesnes sėklas, o žiemą – tyrinėjo šerkšną ir snaiges. Pamokose „Oro yra visur“ naudojo stiklines, mėgintuvėlius, polietileno plėvelę. Atliekant tyrimą išsiaiškino, kas tie iš vandens kylantys burbuliukai.

Skaityti daugiau...

Parodoje ,,Lietuvos simbolikos atspindžiai“

pppp
    Antradienį (kovo 10 d.) mes, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokinės (Austėja Gaulytė I g kl., Vaiva Paurytė ir Gailė Gruzdaitė III g kl.) vykome į Zarasų viešąją biblioteką - fotografijos parodos „Lietuvos simbolikos atspindžiai“ atidarymą, skirtą Kovo 11-ajai - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kvietimą dalyvauti gavome iš konkurso rengėjų.

    Visų mokinių (konkurse dalyvavo Zarasų „Ąžuolo" gimnazijos, Antazavės J. Gruodžio gimnazijos, Dusetų K. Būgos gimnazijos ir Zarasų P. Širvio progimnazijos moksleiviai) darbuose atsispindi Lietuvos simboliai – kryžiai, piliakalniai, laisvės kovų vietos, trispalvė, Gedimino stulpai, Vytis ir pan.

Skaityti daugiau...

Šventėme Laisvę

titulintitulin2

    Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-čiui pradėjome ruoštis dar vasario pabaigoje, kai gimnazijos II-ojo aukšto fojė duris atvėrė dirbtuvėlės ,,Pagauk laisvės vėją“. Solidarizuodamiesi su šių metų Kovo 11-osios šventės rengėjų pasiūlyto simbolio – laisvės malūnėlio idėja – šventei gaminomės malūnėlius, proginius ženkliukus, aiškinomės simbolio reikšmę bei jo pasirinkimo priežastį.

Skaityti daugiau...

Mokėmės su amatininke

pp
    Dar vasario pabaigoje mes, grupelė 4 ir 6 klasės mokinių, lankėmės Amatų centre Antazavės dvare. Čia tautodailininkė Alė Gegelevičienė rodė, kaip surišti sodą, papasakojo, kaip paruošti sodams medžiagą – šiaudelius, kaip ir kodėl senovėje žmonės sodais puošė savo buitį. Be to, domėjomės amatininkės profesija (ji buvusi pardavėja), klausinėjome, ar iš jos pomėgio galima užsidirbti ir pragyventi.

Skaityti daugiau...

Muzikinis spektaklis vaikams HOP!

ppp

 

 

 

 

 


Jei lietus padaro balą,
Šokam per ją - hop!
Jei sutinkam piktą šunį,
Sveikinam jį - hop!

Skaityti daugiau...

Lietuvių kalbos dienos mūsų gimnazijoje

unnamed
    Šių metų lapkričio 13d. Kalbos komisija surengė švietimo, kultūros ir kitų instituciją atstovų pasitarimą dėl Lietuvių kalbos dienų organizavimo 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 dienomis. Pasitarime buvo nutarta jau penktą kartą organizuoti Lietuvių kalbos dienas. Pirmenybę siūlyta teigti Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Mokyklų bendruomenių metams, taip pat paminėti Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmetį. Lietuvių kalbos dienų sostine šiemet paskelbta Ignalinos savivaldybė. Mūsų gimnazija taip pat prisidėjo prie šių dienų paminėjimo.

Skaityti daugiau...

Šeštokai Zarasų rajono viešojoje bibliotekoje

ppp
    Išaušus gražiam kovo 3-ios rytui, šeštos klasės mokiniai išvyko į Zarasų r. viešąją biblioteką.

    Apsilankymo tikslas – susipažinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis ir apsilankyti vaikų literatūros skyriuje.

    Bibliotekininkės Zina, Liudmila ir Vita labai šiltai mus sutiko ir supažindino su patalpomis, papasakojo apie vykstančias veiklas. Mums labai patiko lego robotukų konstravimas, daugelis norėtų ir patys išbandyti savo sugebėjimus.

    Bibliotekininkė Zina pakvietė į šeimos skaitmeninių veiklų centrą. Čia mes išbandėme viską: interaktyviu dviračiu keliavome Zarasų ir Utenos rajonų apylinkėmis. Klausėmės gatvių istorijų. Su Kinert įranga žaidėme judesio žaidimus, šokome.

Skaityti daugiau...

Šimtadienis

ppp
    Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, paskutinį vasario savaitgalį mokykloje įvyko visų taip laukiama šimtadienio šventė. Šiais metais dvyliktokai buvo pakviesti į aklą pasimatymą mokyklinėje televizijos laidoje ,,Kitas‘‘.

    Tradiciškai po dviejų pamokų pirmo aukšto fojė vyko įsimylėjėlių aukcionas, o po keturių pamokų visi buvo pakviesti į šventinės laidos premjerą. Dvyliktokai buvo susodinti į atskirus ,,autobusiukus‘‘. Po vieną buvo pristatomi ir kviečiami į išbandymų kupiną pasimatymą su mergina ar vaikinu. Moksleiviai ir jų auklėtoja turėjo galimybę būti pakviesti į antrą pasimatymą arba pasirinkti pinigus. Nepasisekus jie išgirsdavo lemtingąjį „Kitas!“. Laidoje pamatėme, kokie romantiški, talentingi, drąsūs ir linksmi yra dvyliktokai. Nors ne visiems tą dieną pavyko išeiti su antrąja puse, kuri būtų puiki atrama prieš ateinančius išbandymus, tačiau visi pasitikrino savo sugebėjimus sužavėti kitą žmogų.

Skaityti daugiau...

Išvyka į teatrą

pppp
    Koks yra pasaulis, kuriame nėra garso? Ar tikrai girdime, kai klausome? Ar esame geresni, kai girdime? Į visus šiuos klausimus atsakė aktorės bei režisierės Reditos Dominaitytės iniciatyva įkurto „Knygos teatro“ interaktyvus spektaklis ,,BALTAS NIEKAS ARBA DRAUGYSTĖ TYLIAI‘‘, kurį stebėjo 5 ir 4 klasės mokiniai Rokiškio kultūros centre vasario 25 dieną.

Skaityti daugiau...

Sėkmė Lietuvos mokyklų žaidynėse

ppp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos 7-8 ir I-IIg klasių mokinių tinklinio rinktinė( merginų ir vaikinų komandos), po atrankinių zoninių ir tarpzoninių varžybų iškovojo teisę dalyvauti finalinėse tinklinio varžybose.

    Š. m. vasario 14 d. Vilniaus r. Avižienių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio finalinės merginų, o Vilniaus r. Egliškių Šv. Jono Bosko gimnazijoje vaikinų finalinės varžybos.

Skaityti daugiau...

Valstybės atkūrimo dienai – istorijos pamoka

Tituline1tituline2

    Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šią dieną 1918 m. Lietuvos Taryba pareiškė, kad „skelbia atstatanti nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis“. Ši diena - labai svarbi Lietuvai, nes šis nepriklausomybės aktas tapo pamatu 1990 m. Kovo 11-osios aktui, atkūrusiam Lietuvos valstybės nepriklausomybę.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Covid19 LSD

Tėvų ir globėjų dėmesiui

    Informuoju, kad Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujos redakcijos Lietuvos higienos norma HN 20:2018 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, kurioje neliko reikalavimo nuo 2018-09-01 pristatyti vaiko sveikatos pažymėjimo kopijos.

    Švietimo teikėjas, kuris organizuoja kūno kultūros ir sporto pratybas, varžybas, turi užtikrinti, kad mokiniai jose dalyvautų tik pasitikrinę sveikatą Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarkoje, patvirtintoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 „Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose“, nustatytu periodiškumu ir pateikę sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 068/a) ar sportininko sveikatos stebėjimo kortelę (forma Nr. 061/a), patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ ar jų kopijas. Kiti švietimo teikėjai, vykdantys neformaliojo švietimo programas, turi užtikrinti, kad mokiniai iki 18 metų jose dalyvautų tik švietimo sutartyje numačius prievolę tėvams (globėjams, rūpintojams) pateikti informaciją apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas, jeigu gydytojo sprendimu mokinio dalyvavimas konkrečioje neformaliojo švietimo veikloje gali turėti įtakos jo sveikatai.

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250 

pr rem1
pr rem2

pr rem3 projektas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

PRIMINIMAS TĖVAMS,
SENELIAMS IR VAIKAMS

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai ir Zarasų rajono savivaldybės nariai primena, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba priėmė sprendimą Nr. 245, kuriuo yra patvirtinti šie buvimo viešose vietose laiko apribojimai vaikams:

Vaikams iki 14 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 22 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 21 val.

Vaikams nuo 14 iki 16 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 23 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 22 val.

Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais) arba suaugusiais šeimos nariais.

RŪPINKIMĖS VAIKŲ SAUGUMU!!! 

2020  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija