Konkursas ,,Bebras“

ppp b
    "Bebras" yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką (ar kompiuterių mokslų studijas, ar kompiuteriją) ir informatinį mąstymą – ne tik tarp įvairaus amžiaus mokytojų ir mokinių, bet ir plačiajai visuomenei. Pasaulyje didėja poreikis informatikos inžinierių, informacinių technologijų specialistų, gebančių kurti modernias, inovatyvias kompiuterių programas ir teikti intelektualias paslaugas. Didelis uždavinys tenka ugdymui: pradedant nuo pradinukų reikia mokyti inžinierinio, loginio, algoritminio, analitinio, procesinio mąstymo. „Bebro“ konkursas kaip tik to ir siekia.

Skaityti daugiau...

„Drakoniuko“ teatro spektaklis

ppp
    Sausio 16 d. mūsų mokykloje svečiavosi „Drakoniuko“ teatras. Mažieji žiūrovai stebėjo spektaklį „Skruzdėlytės Tauškalytės nuotykiai“.

    Tai pamokanti istorija apie skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių, nenuėjo į mokyklą, o nemokėdama skaičiuoti ir skaityti, miške pasiklydo ir kelio namo neberado. Ši istorija privertė visus vaikus susimąstyti. Vaikai stebėjo, kaip Tauškalytei policininkas padėjo rasti kelią namo.

    Spektaklis buvo linksmas ir žaismingas. Vaikams patiko. Visi patyrėme teigiamų emocijų.

Skaityti daugiau...

Laisvė gynėjų dienai

tituline1
    Kaip ir kasmet mūsų mokyklos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Ši diena yra labai svarbi visiems Lietuvos piliečiams, juk tą 1991-ųjų naktį apginta mūsų valstybės nepriklausomybė ir laisvė.

    Tradiciškai prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos - akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Kartu su visa Lietuva dešimčiai minučių uždegėme žvakutes - gyvybės, šviesos, teisingumo, atminties vienybės simbolį, prisisegėme neužmirštuolės žiedą – dar vieną šios akcijos ženklą.

Skaityti daugiau...

Kalėdos 2022

DSC01560pp
    Gruodžio 23 dieną mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena ,, Kalėdos mokykloje“.

    Visi 5- 10 klasės mokiniai per pirmą ir antrą pamoką turėjo veiklas su dalykų mokytojais. Skaitė Kalėdines pasakas, skaičiavo dovanų maišelio saldainius, žemėlapyje ieškojo Laplandijos šalies ir kt. Per trečią pamoką klasėse, kartu su klasių vadovais, aptarė nuveiktus darbus ir sulaukė svečio Kalėdų Senio su dovanomis. Po to visi rinkomės į aktų salę apžvelgti 2022 metų veiklos . Buvo pristatytos nominacijos – mūsų keistuoliai, trolis Lu..., atskleistos įdomiausios klasių paslaptys. 7 kl. mokiniai visus linksmino nuotaikingais šokiais, o 9 kl. mokinė Brigita džiugino naujomis dainomis apie žiemą. Renginio metu mankštinome protą, bandydami įminti elnio Rudolfo mįsles. Po to visi žiūrėjome filmą ,, Raudonoji panda“ ir vaišinomės popcornu.

Skaityti daugiau...

Malonūs prisiminimai

20221028 120740pp
    Artėjant rudens atostogoms mūsų mokyklos Mokinių tarybos nariai susirinko į diskusijų popietę. Smagiai diskutuojant buvo nutarta, kad mokykloje organizuosime įvairias veiklas ir edukacijas, kurias pavadinome – paskutinė diena mokykloje prieš prasidedančias atostogas.

    Visi jau laukėme pirmųjų šių mokslo metų atostogų- rudens atostogų. Mokykloje pasklido žinia, kad spalio 28 dieną turėsime įdomią veiklą- kepsime picas. Klasės pasiskirstė pasiruošimo užduotis: 10 kl. mokiniai rengė stendinį pranešimą apie picas, 9 kl. mokiniai tvarkė valgyklos erdvę, 8 kl. mokiniai gamino plakatus, 7 kl. mokiniai buvo atsakingi už muzikinį renginio takelį, 6 kl. mokiniai ir technologijų mokytoja rengė vaizdo pranešimą ,,Picerija mano namuose“.

Skaityti daugiau...

Aplankyta ir pasidalinta

tit1tit2

    Dar įpusėjus lapkričiui pradėjome planuoti kasmet vykdomą akciją ,,Aplankyk ir pasidalink" - kokiais gardėsiais nudžiuginsime tuos, kuriuos lankysime ir su kuriais pasidalinsime, kaip juos supakuosime ir pateiksime, kaip tai organizuosime.

    Visas savo numatytas veiklas šiemet integravome į ugdymo procesą - tikybos, dailės, technologijų pamokas bei neformalaus švietimo užsiėmimą ,,Karjeros labirintuose".

    Tikybos pamokų metu mokiniai aiškinosi vieno iš šv. Kalėdų šventės simbolio - angelo prasmę, karpė iš popieriaus angeliukus, dailės pamokų ir neformalaus švietimo užsiėmimų metu gamino kalėdinius atvirukus, technologijų pamokų metu kepė keksiukus, juos dekoravo, gamino gardėsių įpakavimui reikalingas dėžutes, pakavo ir šventiškai papuošė.

Skaityti daugiau...

Svečiavomės pas grafienę

titulinetituline2

    Kalėdinės išvykos mūsų klasėje jau tampa tradicija. Šiais metais pasidžiaugti artėjančiomis šv. Kalėdomis vykome į Rokiškio dvarą.

    Rokiškio dvaras - pirmas muziejus Lietuvoje, kuris yra įrengtas dvare. Tad buvo įdomu susipažinti su dvaro bei čia gyvenusios Tyzenhauzų šeimos istorija, žymiausiais šios giminės atstovais, apžiūrėti čia saugomus eksponatus - šiai šeimai priklausiusius daiktus, t.y. baldus, paveikslus, indus, grafo ir grafienės drabužius, aksesuarus, pasivaikčioti po dvaro erdves, sužinoti jų paskirtį, pasigrožėti jų interjeru.

Skaityti daugiau...

Apie konkursą ,,Skaidrumą kuriame kartu"

Tituline
    Mes, 10 klasės mokiniai, dar lapkričio mėnesio pabaigoje dalyvavome konkurse ,,Skaidrumą kuriame kartu". Šio konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Skaityti daugiau...

Kelionė į Kalėdinę pasaką

1671820152951 ppp
    Gruodžio 21 dieną nuo ankstyvo ryto į mokyklą sugūžėję patys mažiausi ir pradinukai pasitiko Kalėdų Senelį ir pakvietė į ratelį šokiui. Šiltai pabendravę, padainavę, pašokę kartu, padėkoję už dovanas, palinkėję Seneliui gero kelio nuskubėjo į mokyklinius autobusiukus ir išvyko į Salų dvarą (Rokiškio r.).

    Pasilabinus su asiliuku, alpakomis ir stručiais toliau veikla vyko Salų dvaro Amatų dirbtuvėse. Čia mokiniai darbavosi gamindami medinius senius besmegenius ir įkvėpė juos gyvenimui: spalvino,rengė, puošė,...

    Vėliau Salų dvare gyvenanti Ledo Karalienė pakvietė visus tapyti šokoladu. (Vyko edukacinis užsiėmimas ,,Tapyba šokoladu“). Piešti buvo ne tik smagu, bet ir skanu.

Skaityti daugiau...

Kalėdinė išvyka į Uteną

IMG 4856 p
    Gruodžio 20 dieną keliavome į Uteną. Dalyvavome kalėdinėje edukacijoje „Šventiniai meduoliai“, lankėmės boulingo klube, pasigrožėjome pasipuošusiomis eglėmis.

    Pirma stotelė – „Abuva“, įmonė, kurioje žaidėme boulingą. Mokiniai susiskirstė į tris komandas. Ten praleidome valandą, buvo labai smagu, tačiau pilni gerų emocijų turėjome skubėti į Utenos tradicinių amatų centrą ,,Svirnas". Ten mus pasitiko gidė Dalia. Kaip pasakojo gidė, ,,greičiau meilė išgaruos, nei meduolis supelys...“ Meduoliai – tai XIV amžiuje kartu su prieskoniais atsiradęs saldėsis iš medaus ir miltų. Meduolius kepdavo dideliais tešlos lapais ir lapą sulaužydavo. Yra išlikęs egzotiškas vokiečių pasakojimas apie tai, kaip meduolių prekiautojai, sulūžus vežimui, vieną meduolio lapą panaudoję vietoj rato.

Skaityti daugiau...

LMS: kas tai?

tituline
    Ketvirtadienį (gruodžio 15 d.) mokykloje lankėsi LMS (Lietuvos moksleivių sąjūdis) atstovė Maria Rzezniczak. Ji mokosi Zarasų ,,Ąžuolo" gimnazijoje, yra III g klasės mokinė ir Lietuvos moksleivių sąjungos Visagino skyriaus savanorė. Maria pristatė LMS veiklą mūsų mokyklos mokinių bendruomenei, susipažindino mus su šios organizacijos misija, vizija ir tikslais, paaiškino, kaip ši organizacija sudaryta. Marijos tikslas - įkurti šios organizacijos skyrių Zarasuose.

    Maria mums papasakojo apie savo savanorišką darbą šioje organizacijoje, supažindino su savanoriškos veiklos galimybėmis tapus LMS nariais. Savanoriauti galima komunikacijos, rinkodaros, darbe su savivaldomis, regioninės jaunimo politikos bei renginių organizavimo srityse, taigi, sričių ne viena, kur galima save išbandyti ir labiau save pažinti.

Skaityti daugiau...

Apie galimybę pažinti save

Tituline1tituline

    Penktadienį (gruodžio 16 d.) 8-10 klasių mokiniai susitiko su Utenos regioninio karjeros centro (toliau URKC) darbuotojomis bei Lietuvos kariuomenės atstovu.

    Viešnios iš URKC pristatė vieną iš karjeros centro funkcijų, t. y. profesinį veiklinimą, jo tikslą, aptarė profesinio veiklinimo suteikiamos galimybės pažinti save svarbą.

    Tądien profesinio veiklinimo užsiėmimas vyko mokykloje. Lietuvos kariuomenės šauktinių ir/ar krašto apsaugos savanorių tarnybos panašumus ir skirtumus, jų kasdienybę - buities sąlygas, dienotvarkę, aprangą, mitybos ypatumus, pratybų ir įvairių užsiėmimų šauktiniams turinį pristatė Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Utenos poskyrio seržantas Robertas Volkus.

Skaityti daugiau...

Dovana mažiesiems

317130983 816265432938404 4677697565583501840 n ppp

    Gruodžio 7 dieną mūsų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir 1-6 klasių moksleiviai su savo mokytojais skubėjo į Antazavės dvarą, kuriame stebėjo „Drakoniuko“ teatro spektaklį „Žvaigždės pelėdoms“.

    Ypač aktuali spektaklio vaikams tema – baimių įveikimas, dvasinis augimas, supratimo, davimo ir dėkingumo galia, savęs pažinimo paieškos. Vaikai suprato, kad reikia nebijoti būti kitokiems, stengtis suprasti save, išsiaiškinti, ko iš tiesų trokšti, padrąsinti kitus ir pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais, išmokti būti savarankiškais. Profesionalūs aktoriai mažuosius žiūrovus su šiomis temomis supažindino dainuodami, šokdami ir skleisdami gerą nuotaiką.

Skaityti daugiau...

Diena Panevėžyje

tituline
    Mes, dešimtokai, kartu su devintos klasės mokiniais lapkričio 22 d. (antradienį) vykome į Panevėžį - Aukštaitijos sostinę. Čia praleidome beveik visą dieną.

    Pirmasis mūsų išvykos tikslas buvo pažintinis vizitas AB ,,Panevėžio stiklas". Iš pradžių įmonės atstovė supažindino mus su įmonės istorija, veikla, pristatė įmonėje gaminamus gaminius (tai yra įvairių rūšių tara), jų kontrolę. Lankėmės tose patalpose, kur buvo galima stebėti taros gamybą, jos pakavimą, jos pakrovimą, detalių tekinimą įrenginiams. Aplankę ,,stiklo virėją" sužinojome apie patį gamybos procesą, jam reikalingą temperatūrą bei medžiagas, iš kurių gaminamas stiklas, kompiuterio ekrane galėjome matyti, kaip į talpą su šiomis medžiagomis patenka dujos. Susipažinę su darbo aplinka, supratome, kad darbas šioje įmonėje yra nelengvas, o žmogaus rankas vis dažniau keičia įvairūs įrenginiai.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Žemėlapis

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

Covid19 LSD

Tėvų ir globėjų dėmesiui

    Informuoju, kad Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujos redakcijos Lietuvos higienos norma HN 20:2018 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, kurioje neliko reikalavimo nuo 2018-09-01 pristatyti vaiko sveikatos pažymėjimo kopijos.

    Švietimo teikėjas, kuris organizuoja kūno kultūros ir sporto pratybas, varžybas, turi užtikrinti, kad mokiniai jose dalyvautų tik pasitikrinę sveikatą Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarkoje, patvirtintoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 „Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose“, nustatytu periodiškumu ir pateikę sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 068/a) ar sportininko sveikatos stebėjimo kortelę (forma Nr. 061/a), patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ ar jų kopijas. Kiti švietimo teikėjai, vykdantys neformaliojo švietimo programas, turi užtikrinti, kad mokiniai iki 18 metų jose dalyvautų tik švietimo sutartyje numačius prievolę tėvams (globėjams, rūpintojams) pateikti informaciją apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas, jeigu gydytojo sprendimu mokinio dalyvavimas konkrečioje neformaliojo švietimo veikloje gali turėti įtakos jo sveikatai.

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1


pr rem2

pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

PRIMINIMAS TĖVAMS,
SENELIAMS IR VAIKAMS

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai ir Zarasų rajono savivaldybės nariai primena, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba priėmė sprendimą Nr. 245, kuriuo yra patvirtinti šie buvimo viešose vietose laiko apribojimai vaikams:

Vaikams iki 14 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 22 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 21 val.

Vaikams nuo 14 iki 16 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 23 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 22 val.

Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais) arba suaugusiais šeimos nariais.

RŪPINKIMĖS VAIKŲ SAUGUMU!!! 

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla