Vilniaus kolegija – koleginių studijų lyderė

DSC 0122
    Sėkmingai įveikusi I - ąjį semestrą ir pirmąją egzaminų sesiją Vilniaus kolegijoje bei atsikvėpti į namus atvykusi buvusi mūsų mokyklos moksleivė Vaiva Dainytė laiko veltui neleido. Užsuko į mokyklą aplankyti savo draugų ir mokytojų, o kartu ir pristatė 11 – 12 klasių moksleiviams savo dabartinę mokyklą bei savo studijų programą. Vaiva – Sveikatos priežiūros fakulteto studentė, jos pasirinkta studijų programa – bendrosios praktikos slauga (beje, šią studijų programą pasirinko dar dvi buvusios mūsų abiturientės - Sandra Jankauskaitė bei Viktorija Jasiūnaitė).

    Sveikatos priežiūros fakultete be jau minėtos studijų programos siūlomos dietetikos (ją aptarė ugdymo karjerai koordinatorė), ergoterapijos, kineziterapijos, biomedicininės diagnostikos higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijos. Šalia tokių iš pirmo žvilgsnio moteriškų specialybių Vilniaus kolegijos fakultetai turi ką pasiūlyti ir vaikinams. Technologijomis besidomintiems vaikinams Vaiva siūlė rinktis Elektronikos ir informatikos fakultetą bei išmaniųjų įrenginių technologijų, elektroninio verslo technologijų, elektronikos technikos, informacijos sistemų, kompiuterių technikos, programų sistemų, telekomunikacijų ar programavimo kompiuteriams studijų programas.

    Vilniaus kolegijoje ieškantiems savo kelio (be minėtų Sveikatos priežiūros bei Elektronikos ir informatikos fakultetų) duris atveria dar penki fakultetai: Ekonomikos, Verslo ir vadybos, Agrotechnologijų, Pedagogikos, Menų ir kūrybinių technologijų fakultetai.

    Šiuo metu čia studijuoja daugiau nei 8.000 studentų, vykdomos 49 studijų programos, moderniai įrengta 41 laboratorija, veikia 10 praktinio mokymo centrų, Vilniaus kolegija užima aukštųjų koleginių studijų lyderės poziciją. Vaiva kvietė moksleivius apsilankyti Vilniaus kolegijos tinklapyje (www.viko.lt) ir atidžiau panagrinėti studijų Vilniaus kolegijoje galimybes.

    Na, o mes palinkėkime Vaivai ir kitoms slaugos profesinio bakalauro siekiančioms merginoms sėkmingų studijų. Jas baigusios merginos įgys teisę dirbti bendrosios praktikos slaugytojomis pirminio, antrinio ir tretinio lygio, krašto apsaugos ir vidaus reikalų sistemos asmens sveikatos priežiūros įstaigose, socialinių paslaugų institucijose – įvairaus amžiaus sveikų ir neįgalių žmonių globos namuose, privačiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Šios karjeros galimybės - dar ateityje, o kol kas laukia dar trejų metų studijos, kantrus ir nuoseklus darbas.

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos
ugdymo karjerai koordinatorė

DSC 0115

DSC 0116

DSC 0120

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija