Ir mes lankėmės ,,Litexpo‘‘

titulinis
    Vilniuje, vasario 4 – 6 d., vyko XIV – oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2016". Kasmet šios parodos nekantriai laukia patys vyriausi gimnazijos moksleiviai – abiturientai. Tad, nudžiugome, sužinoję, kad turėsime galimybę ten apsilankyti ir mes – IV g klasės gimnazistai. Į parodą (vasario 4 d., ketvirtadienį) vykome atlikę namų darbus – išsinagrinėję renginio programą, parodos erdvių planą, susiplanavę savo laiką ir aptarę su ugdymo karjerai koordinatore savo lūkesčius. Veikti tikrai buvo ką: vieni klausėsi paskaitų, kiti bendravo su kolegijų bei universitetų studentais ir dėstytojais, treti skubėjo į salę, kurioje prisistatė ir profesijas gyvai demonstravo šalies profesinės mokyklos ar profesinio rengimo mokymo centrai. Buvo ir tokių, kurie suspėjo visur: pabuvoti garsaus žurnalisto ir rašytojo A. Tapino paskaitoje „Ką žmonės pasakys?", kartu su psichologu M. Vidugiriu paieškoti atsakymų į klausimą, kuo būti (paskaita „Kuo būti"), pasidomėti sau rūpimomis studijų programomis, pasilabinti su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, čia talkininkaujančiais pristatant savąsias mokyklas.

    Užsukome ir į Nacionalinę Dailės galeriją, kur apžiūrėjome šiuo metu čia veikiančią dailininko Šarūno Saukos kūrybos parodą „Žmogus su Saukos veidu". Kartu su gide stabtelėdami vis prie kito paveikslo, klausydamiesi vis naujos istorijos apie dailininko kūrinius, susipažinome su „įdomiais", „kitokiais", „originaliais", „keistais" (tokiais būdvardžiais apžiūrėję parodą įvardijome jo paveikslus ) šio žymaus dailininko darbais ir susikūrėme vaizdą apie jo kūrybą.

    Kelias į namus taip pat neprailgo. Dalinomės patirtais įspūdžiais, žiniomis apie studijų programas ir mokyklas, skaičiavome konkursinius balus, smagiai atsakinėjome į viktorinos ,,Studijos 2016" klausimus.

    Vykusiųjų moksleivių vardu dėkoju gimnazijos direktorei Aldonai Svidinskienei už mums sudarytas sąlygas nuvykti į Vilnių ir apsilankyti šiame renginyje.

Santa Kėblytė
IV g klasės mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Paskutinė

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi antras rajoninio etapo dalykinių olimpiadų mėnuo.

    Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.          1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.          2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.          3 vieta
 

AČIŪ IR SĖKMĖS!

DIREKTORĖ

sveikiname

Džiaugiamės mokiniais, kurie garsina mūsų gimnaziją

   Kamilė Buičenkaitė (III gimnazijos klasės mokinė) rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 1 vietą, rajoniniame meninio skaitymo konkurse buvo antra.

   Gabija Lašaitė (5 klasės mokinė) rajoniniame meninio skaitymo konkurse apdovanota specialiąja padėka.

   Mykolas Dainys (8 klasės mokinys) respublikinės viktorinos „Pažink aviacijos pasaulį“ rajono etape laimėjo 1 vietą.

Ačiū Jums, mieli mokiniai. Be Jūsų nebūtų ir gimnazijos.

Direktorė

 

 

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija