Bėgimas „Kauno ruduo – 2016“

zarasaiPPP
    Spalio 15 dieną Kauno Kleboniškio miške vyko tradicinis bėgimas ,,Kauno ruduo - 2016", kurį organizavo Kauno bėgimo mėgėjų klubas.

    Bėgikai varžėsi trijose distancijose: 2,5 km., 5 km. ir 10 km. Bėgama buvo ratais.

    Bėgime dalyvavo ir Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleiviai. 15 moksleivių varžėsi 2,5 km. bėgimo distancijoje.

    2005 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje I-ą vietą laimėjo 4 kl. moksleivė Katrina Kvietkauskaitė, III-ą vietą - 6 kl. moksleivė Gitana Bagdonaitė.

    2005 m. ir jaunesnių berniukų grupėje I-ą vietą laimėjo 6 kl. moksleivis Rimgaudas Dijokas, o II-ą vietą - Jonas Pieviškis.

    Visi dalyviai, sėkmingai įveikę 2,5 km distanciją, namo grįžo išsikrovę fiziškai, bet linksmi ir pailsėję.

 

Mokytojas V. Semionovas

14718686 688545197965122 1389197828284469674 n

14666152 688544887965153 3816589297385138412 n

14717064 688545067965135 6113748957091170363 n

14642056 1127375800632390 1771139189666981784 n

14606331 688545601298415 5439341700958403726 n

14642290 688545621298413 6921763644314264747 n

14642294 688545624631746 5835477476157459937 n

14650730 688546317965010 4549826842570947758 n

14718757 688545711298404 2429823316685851914 n

14705710 688547071298268 4895230105679394231 n

14753493 688618524624456 1446133589146557568 o

zarasai

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija