Į Uteną vyks ,,Solidarumas”

titulinis
    Lapkričio 9 d. (ketvirtadienį) vykdant VSDFV (Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba) jaunimo švietimo projekto ,,Nepamiršk parašiuto“ veiklas gimnazijoje vyko protmūšis. Protų kovose dalyvavo trys 11 - 12 klasių komandos: ,,5 S“, ,,Dora“ ir ,,Solidarumas“. Kiekvienai komandai prisistačius buvo organizuoti trys protų kovų turai ,,Apšilimas“ , ,,Kaip tai veikia ir kam to reikia?“ ,,“ ir ,,Faktai ir prasimanymai“. Po azartiškos ir kupinos teigiamų emocijų kovos paaiškėjo, jog į Utenos regiono protmūšį vyks daugiausia taškų surinkusi komanda ,,Solidarumas”. Taigi, turiningai ir prasmingai praleistas laikas: pagilintos žinios apie socialinio draudimo sistemą, jos įmokas ir išmokas, praplėstos ugdymo karjerai kompetencijos - gebėjimas dirbti komandoje, spręsti problemas kūrybiškai, išmanyti socialinės srities bei darbo pasaulio tendencijas.

    VSDFV „Sodra“ projekto „Nepamiršk parašiuto“ tikslas - ugdant besiruošiančio savarankiškam gyvenimui jaunimo, bendrojo lavinimo mokyklų vyresniųjų klasių moksleivių pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir socialinį solidarumą, perteikti jiems informaciją apie socialinio draudimo sistemą Lietuvoje, jos naudą, „Sodros“ veiklą. Taip pat padėti moksleiviams suvokti šešėlinės ekonomikos žalą visuomenei bei parodyti, kokią naudą, socialinę apsaugą įvairiais gyvenimo atvejais kiekvienam asmeniškai ir visai visuomenei užtikrina socialinis draudimas, „Sodra“.

    Dėkojame Sodros klientų aptarnavimo skyriaus Zarasų poskyrio vedėjui Romanui Achranovičiui ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorei Aksanai Vorobjovai už profesionaliai pravestą protmūšį bei vertingus prizus. Smagu, jog kiekvienas buvo pastebėtas, pagirtas, paskatintas, o komandai ,,Solidarumas” linkime sėkmės lapkričio 16 d. Utenos regiono ture.

Jovita Vainikevičiūtė
Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

1a

1aa

1b

1c

2

3

4

5

6

7

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija