Atvirų durų diena Visagine

ppp
    Balandžio 10 d. (antradienį) Visagino verslo ir profesinio mokymo centre buvo surengta Atvirų durų diena. Į šį renginį vykome ir mes, IV g klasės mokinių grupė. Renginio metu susipažinome su mokymo centru ir jos siūlomomis profesijų programomis, pabendravome su profesijų mokytojais.

    Turintys vidurinį išsilavinimą (kurį netrukus įgysime ir mes) čia gali rinktis apskaitininko ir kasininko, elektros įrenginių elektromechaniko, socialinio darbuotojo padėjėjo, elektroninės leidybos maketuotojo, vizualinės reklamos gamintojo, automatinių sistemų eksplotavimo mechatroniko, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, virėjo, apdailininko (statybininko), suvirintojo, Java programuotojo, slaugytojo padėjėjo, šaltkalvio mokymo programas.

    Apžiūrėjome šios mokymo įstaigos erdves: klases, laboratorijas, rekreacines erdves, valgyklą. Karjeros konsultavimo centre pavaduotoja ugdymui gerb. Laimutė Ratkevičienė supažindino mus su stojimo reikalavimais į profesinio mokymo programas per LAMA BPO informacinę sistemą, šios sistemos naujovėmis, kurias turi žinoti stojantieji į profesinio mokymo programas 2018 metais, taip pat aptarėme socialinius klausimus – stipendijų dydį, aprūpinimą bendrabučiu, neformalaus švietimo galimybes.

    Kadangi mus labiausiai domino virėjo profesija, daugiausiai laiko praleidome maisto gamybos klasėje: bendravome su virimo profesijos mokytoju gerb. Jevgenij Pankov, stebėjome kitų mokinių profesinį veiklinimą (mokiniai kepė blynus), degustavome mokinių pagamintus gaminius.

    Be to, apžiūrėjome būsimų vizualinės reklamos gamintojų surengtą parodą ,,Kėdė” – darbus, sukurtus iš įvairių panaudotų medžiagų.

    Taip pat šią dieną moderniose Energetikos sektorinio praktinio mokymo dirbtuvėse ir laboratorijose vyko interaktyvus inžinerinės pramonės profesijų – mechatroniko, elektriko, suvirintojo, šaltkalvio remontininko – pristatymas bei kitos įvairios veiklos, praktiškai supažindinančios su šiame centre rengiamiomis profesijomis.

    Taigi, ši išvyka - dar vienas žingsnis pažįstant mokymosi ir karjeros galimybes, plečiant savo ugdymo karjerai kompetencijas.

    Dėkojame Visagino verslo ir profesinio mokymo centro darbuotojams už turiningą renginį, nuoširdų priėmimą ir malonų bendravimą.

Diana Bagdonaitė, IV g klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4 a

4b

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Valgiaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Baigėsi trys rajoninio etapo dalykinių olimpiadų ir konkursų mėnesiai

    

Lietuvos mokinių 51-oji biologijos olimpiada
(mokytoja L. Mažiulienė)

1. Kamilė Buičenkaitė  III g kl.    1 vieta
 

Rajoninis moksleivių meninio skaitymo konkursas
(mokytoja R. Kuzmienė)

1. Kamilė Buičenkaitė   III g kl.    2 vieta
2. Gabija Lašaitė   5 kl.   vertinimo komisijos padėka
 

Lietuvos mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja D. Jankauskienė)

1. Aldas Kirjanovas  I g kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(mokytojas A. Svidinskas)

1. Mykolas Dainys   8 kl.         2 vieta
2. Martynas Dainys   III g kl.   2 vieta
 

Lietuvos 7-8 kl. mokinių rusų kalbos olimpiada
(mokytojas H. Taločka)

1. Gabija Trainytė  7 kl.          2 vieta
 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
(mokytojas D. Tvardauskas)

1. Martynas Dainys  III g kl.    3 vieta

 

5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada
(mokytoja A. Girčienė, D. Jankauskienė)

1. Ugnė Asipauskaitė  6 kl.          1 vieta
2. Mindaugas Paurys  6 kl.          2 vieta
3. Julita Pieviškytė  8 kl.             3 vieta

 

4-7 kl. mokinių raštingumo konkursas
(mokytoja R. Šeduikienė, R. Kėblienė)

1. Žadmina Gruzdaitė 4 kl.      1 vieta 
2. Neringa Galvydytė  7 kl.      1 vieta 
3. Gabija Lašaitė  5 kl.             1 vieta


 

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais, dėkoju mokytojams

DIREKTORĖ

2018  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija