Paminėta Europos diena

tituline ED
    Gegužės 9-oji - Europos diena. Tai kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Mūsų gimnazijos bendruomenė taip pat pažymėjo šią dieną. Ji buvo skirta ir Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 15-osioms metinėms. Gimnazijoje vyko įvairios veiklos.

    Pradinių klasių mokiniai (1-4 kl.) piešė Europos valstybių - ES narių vėliavas, rašė jų pavadinimus, meniškai juos apipavidalino, ieškojo šių valstybių žemėlapyje, o prieš pradėdami darbą turėjo surasti informacijos apie pasirinktą valstybę internete. Mokinių darbų parodą ,,Pažink Europą“ galima apžiūrėti I-ojo aukšto foje.

1

2

3

4

    8 ir I g klasių mokiniai dalyvavo bandomajame Europos egzamine, o vyresnieji - II - IVg klasių moksleiviai savo žinias apie Europą tikrino spręsdami Europos egzamino testą.

    Ilgosios pertraukos metu gimnazijos bendruomenė švęsti susirinko į sueigą. Pilietiškumo pagrindų mokytoja Jovita Vainikevičiūtė trumpai papasakojo, kokiu tikslu buvo sukurta Europos Sąjunga, priminė mūsų šalies narystės joje svarbą. Video medžiagos pagalba nusikėlėme į Briuselį – Europos Sąjungos sostinę ir susipažinome su ES įstaiga – Europos Sąjungos taryba.

    Gimnazijos direktorė Aldona Svidinskienė diplomais ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo bandomojo ir Europos egzamino nugalėtojus – moksleivius, surinkusius daugiausiai taškų. Bandomojo egzamino diplomai įteikti Mykolui Dainiui (I g), Ignui Bulotai (II g), Julitai Pieviškytei (I g) ir Neringai Galvydytei (8 kl.), o Europos egzamino prizininkais tapo Greta Mieliauskaitė (III g), Martynas Dainys (IV g) ir Gailė Gruzdaitė (II g).

5

6

7

8

9

10

11

12

Išklausę LR Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio video sveikinimo Lietuvos narystės ES 15-ųjų metinių proga ir Europos Sąjungos himno, skubėjome į lauką, kur vyko akcija ,,Pasveikink Lietuvą Europoje“. Čia jau ką tik sužaliavusius medelius papuošėme savo trispalvės bei ES vėliavos spalvų balionais, nusifotografavome su klase ar draugais prie papuoštų medelių.

13

14

15

16

17

    Tokia buvo gegužės 9-oji mūsų bendruomenėje, o Gretai – I-osios Europos egzamino vietos laimėtojai - linkime sėkmės II –me Europos egzamino etapeǃ 


Vaiva Paurytė, II g kl. mokinė, Mokinių tarybos narė
Jovita Vainikevičiūtė, pilietiškumo pagrindų mokytoja

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija