Finišavome gimnazijų lygos ,,Protų kovose“

ppp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos komanda ,,Gelbėk draugą“ kovo 21 d. (ketvirtadienį) penktą kartą šiais mokslo metais skubėjo į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur vyko paskutinysis Utenos regiono komandų protų kovų žaidimas.

    Protų kovose teisę varžytis turėjo tos mokyklos, kurios įsijungė į jaunimo švietimo projektą ,,Nepamiršk parašiuto“. Projektas buvo skirtas jaunimo švietimui socialinio draudimo temomis. Jas 10-12 kl. mokiniams vedė mokytoja Jovita Vainikevičiūtė pilietiškumo pamokų, klasių valandėlių, neformalaus švietimo užsiėmimų ,,Karjeros labirintuose“, ,,Pažink save ir darbo pasaulį“ metu.

    Kiekvieną žaidimą sudarė 4 turai ir baudinių etapas, kiekviename ture buvo pateikiama po 10 klausimų. Kiekviename etape sulaukdavome ,,sodrinio“ klausimo. Žaidimo autorius – garsusis protų mūšių kūrėjas – Robertas Petrauskas, tad kaskart girdėjome ir autoriaus balsą.

    Iš viso buvo surengti penki protų mūšiai, o po paskutiniojo paaiškėjo regiono komandos (dalyvavo 21 komanda), vyksiančios į finalinį žaidimą Vilniuje. Tai – Anykščių Jono Biliūno ir Ukmergės Želvos gimnazijos moksleiviai. Penktoje kovoje pasiekėme geriausią savo rezultatą, tačiau to, žinoma, nepakako, kad būtume tarp lyderių. Bendroje įskaitoje likome 11-ti. Tačiau rezultatas nenuvylėǃ Juk projekto metu įgijome daug patirčių, išgyvenome daug džiugių akimirkų. Dabar apie valstybinį socialinį draudimą, jo svarbą, naudą ir Sodros veiklą žinome daug daugiau nei iki šiol. Ir ne tik tai ... Kiti žaidimo klausimai praplėtė mūsų istorijos, literatūros, sporto, muzikos ir kitų sričių žinias, privertė pasukti galvą, dažnai nustebti, nusišypsoti ar supykti.

    Manau, svarbiausia, kad per visas šias protų kovas komandos nariai daug bendravo, mąstė ir ginčijosi, mąstė kartu ir po vieną, privalėjo priimti sprendimus, dirbo kaip komanda, kartu kilo ir leidosi...

    Finiše sulaukėme ir staigmenų – mokyklos dovanos - gardžios picos picerijoje ,,Charli Pizza“, jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova komandos nariams padovanojo ženkliukus - Zarasus simbolizuojančias žuveles, kuriomis ir pasipuošėme prieš pradedami žaidimą.

    Dėkojame už visas staigmenas ir nuoširdų komandos palaikymąǃ Nekantriai lauksime kitų metų protų kovųǃ

Gailė Gruzdaitė, II g kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

8 1

8 2

PK baneris

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Parašyti mums

Žemėlapis

emokykla 120

ASU

 

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 20 - 13 05

6. - 13 15 - 14 00

7. - 14 10 - 14 55

8. - 15 05 - 15 50

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija