Finišavome gimnazijų lygos ,,Protų kovose“

ppp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos komanda ,,Gelbėk draugą“ kovo 21 d. (ketvirtadienį) penktą kartą šiais mokslo metais skubėjo į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur vyko paskutinysis Utenos regiono komandų protų kovų žaidimas.

    Protų kovose teisę varžytis turėjo tos mokyklos, kurios įsijungė į jaunimo švietimo projektą ,,Nepamiršk parašiuto“. Projektas buvo skirtas jaunimo švietimui socialinio draudimo temomis. Jas 10-12 kl. mokiniams vedė mokytoja Jovita Vainikevičiūtė pilietiškumo pamokų, klasių valandėlių, neformalaus švietimo užsiėmimų ,,Karjeros labirintuose“, ,,Pažink save ir darbo pasaulį“ metu.

    Kiekvieną žaidimą sudarė 4 turai ir baudinių etapas, kiekviename ture buvo pateikiama po 10 klausimų. Kiekviename etape sulaukdavome ,,sodrinio“ klausimo. Žaidimo autorius – garsusis protų mūšių kūrėjas – Robertas Petrauskas, tad kaskart girdėjome ir autoriaus balsą.

    Iš viso buvo surengti penki protų mūšiai, o po paskutiniojo paaiškėjo regiono komandos (dalyvavo 21 komanda), vyksiančios į finalinį žaidimą Vilniuje. Tai – Anykščių Jono Biliūno ir Ukmergės Želvos gimnazijos moksleiviai. Penktoje kovoje pasiekėme geriausią savo rezultatą, tačiau to, žinoma, nepakako, kad būtume tarp lyderių. Bendroje įskaitoje likome 11-ti. Tačiau rezultatas nenuvylėǃ Juk projekto metu įgijome daug patirčių, išgyvenome daug džiugių akimirkų. Dabar apie valstybinį socialinį draudimą, jo svarbą, naudą ir Sodros veiklą žinome daug daugiau nei iki šiol. Ir ne tik tai ... Kiti žaidimo klausimai praplėtė mūsų istorijos, literatūros, sporto, muzikos ir kitų sričių žinias, privertė pasukti galvą, dažnai nustebti, nusišypsoti ar supykti.

    Manau, svarbiausia, kad per visas šias protų kovas komandos nariai daug bendravo, mąstė ir ginčijosi, mąstė kartu ir po vieną, privalėjo priimti sprendimus, dirbo kaip komanda, kartu kilo ir leidosi...

    Finiše sulaukėme ir staigmenų – mokyklos dovanos - gardžios picos picerijoje ,,Charli Pizza“, jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova komandos nariams padovanojo ženkliukus - Zarasus simbolizuojančias žuveles, kuriomis ir pasipuošėme prieš pradedami žaidimą.

    Dėkojame už visas staigmenas ir nuoširdų komandos palaikymąǃ Nekantriai lauksime kitų metų protų kovųǃ

Gailė Gruzdaitė, II g kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

8 1

8 2

PK baneris

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Žemėlapis

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

Covid19 LSD

Tėvų ir globėjų dėmesiui

    Informuoju, kad Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujos redakcijos Lietuvos higienos norma HN 20:2018 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, kurioje neliko reikalavimo nuo 2018-09-01 pristatyti vaiko sveikatos pažymėjimo kopijos.

    Švietimo teikėjas, kuris organizuoja kūno kultūros ir sporto pratybas, varžybas, turi užtikrinti, kad mokiniai jose dalyvautų tik pasitikrinę sveikatą Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarkoje, patvirtintoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 „Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose“, nustatytu periodiškumu ir pateikę sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 068/a) ar sportininko sveikatos stebėjimo kortelę (forma Nr. 061/a), patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ ar jų kopijas. Kiti švietimo teikėjai, vykdantys neformaliojo švietimo programas, turi užtikrinti, kad mokiniai iki 18 metų jose dalyvautų tik švietimo sutartyje numačius prievolę tėvams (globėjams, rūpintojams) pateikti informaciją apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas, jeigu gydytojo sprendimu mokinio dalyvavimas konkrečioje neformaliojo švietimo veikloje gali turėti įtakos jo sveikatai.

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1


pr rem2

pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

PRIMINIMAS TĖVAMS,
SENELIAMS IR VAIKAMS

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai ir Zarasų rajono savivaldybės nariai primena, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba priėmė sprendimą Nr. 245, kuriuo yra patvirtinti šie buvimo viešose vietose laiko apribojimai vaikams:

Vaikams iki 14 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 22 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 21 val.

Vaikams nuo 14 iki 16 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 23 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 22 val.

Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais) arba suaugusiais šeimos nariais.

RŪPINKIMĖS VAIKŲ SAUGUMU!!! 

2022  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla