Penktokų susitikimas su girininku

DSC00065pp
    Sutik – jau seniai tau geriau tarp medžių. Medis niekad tavęs nenuvils. Kai reikės, paguos ošimu, šlamėjimu ar tiesiog buvimu. Medis užstos nuo vėjo, pridengs nuo lietaus ar karščio. Kitą sykį netgi išalkusį gelbės nuo bado.

    Visai neseniai Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijoje savaitę vyko renginiai, skirti karjeros ugdymui. Daugelis klasių dalyvavo įvairiose paskaitose, užsiėmimuose, išvykose. Tik mes, penktokai, tuo metu atostogavome. Todėl, pasitarę su klasės auklėtoja, nutarėme, kad ir mums vertėtų su kažkuo susitikti, pasikalbėti profesijų tema. Auklėtoja pasiūlė susitikti su mūsų klasės draugo Mykolo seneliu, kuris ilgus metus dirbo girininku. Ponas Mykolas Dainys maloniai sutiko su mūsų pasiūlymu ir ankstų trečiadienio rytą atvyko į mokyklą. Girininkas papasakojo, kodėl jis pasirinko šį darbą, atskleidė daugybę miško paslapčių, dalinosi prisiminimais. Įdomu tai, kad pono Mykolo Dainio ir senelis, ir tėtis dirbo su mišku susijusius darbus, žmona – eigulė, sūnus Valentinas irgi buvo pasirinkęs miškininko kelią. Žodžiui, tai tiesiog šeimos profesija.

    Susitikimo metu žiūrėjome filmuką apie girininko darbą, dalyvavome viktorinoje, uždavėme daug klausimų mūsų gerbiamam svečiui. Ponas Mykolas Dainys mums pasirodė geras ir labai jautrus žmogus. Aišku, tik tokie žmonės ir gali dirbti miške. Visi labai džiaugėmės ir dėkojome ponui Mykolui už pasakojimą, už padovanotus žurnaliukus gamtos tema, už riešutus, už skanius saldainius. Dėkojome ir mokytojai Jovitai Vainikevičiūtei už pagalbą ruošiant ši renginį. Buvo tikrai smagi gamtos pamoka, likusi įamžinta nuotraukose. Ką gali žinoti, gal kas ir iš mūsų pasirinks girininko darbą.

Julita Pieviškytė, 5 klasės mokinė 

DSC00058

DSC00060

DSC00061

DSC00065

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla