Paroda „Sartų regioninio parko gamta moksleivių akimis“

titulinis
    Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Fotografijų ir dailės darbų parodoje „Sartų regioninio parko gamta moksleivių akimis".

Šiais metais savo darbus fotografijų parodai pateikė moksleiviai iš Antazavės, Dusetų, Kamajų, Jūžintų ir Zarasų mokyklų. Iš viso parodoje dalyvauja 30 moksleivių. Darbuose atskleidžiamos spalvingos Sartų regioninio parko ežerų panoramos, gyvenimo laukinėje gamtoje akimirkos, akį traukiančios augalų spalvų paletės, vaizduojami regioninio parko simboliai, žmonių gyvenimo būdas ir kita.

Fotografijos darbų kategorijoje komisija I-ą vietą skyrė Evelinai Šakalytei, II-a vieta atiteko Povilui Klimkai, Tuo tarpu dailės darbų kategorijoje III-ąją vietą komisijos nariai skyrė Gailei Gruzdaitei. Kultūros centro Dusetų dailės galerijos įsteigtus prizus pelnė Mykolas Dainys.

Prizinių vietų nugalėtojams buvo įteikti diplomai, visiems kitiems darbų autoriams padėkos už dalyvavimą kasmetinėje fotografijų ir dailės darbų parodoje. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais buvo išleistas parodos katalogas, kuris buvo įteiktas visiems darbų autoriams.

Renginiui pasibaigus parodos dalyviai aptarinėjo kūrinius, vaišinosi arbata ir saldumynais.

Fotografijų ir dailės darbų parodą Sartų regioninio parko direkcijos Lankytojų centre galima aplankyti darbo dienomis.

Evelinos Šakalytės fotografijos

apsviestoji