Tolerancijos diena gimnazijoje

3pp
    Š.m. lapkričio 16d. mūsų gimnazijoje buvo minima Tolerancijos diena. Daugelio pamokų, klasių valandėlių metu vyko pokalbiai, diskusijos apie toleranciją. Mokinių tarybos nariai paruošė puikų renginį šiai dienai paminėti, nes tai puiki proga dar kartą apmąstyti savo vertybes, tolerancijos ribas bei galimybes.

Moksleiviai lankstė paukščius, jais papuošė II-o aukšto fojė. „Tolerancijos paukštis“ kaip simbolis, skatino daugiau pakalbėti apie tolerancijos žodžio suvokimą ir svarbą. 1-8 klasių moksleiviai lankstė įvairiaspalvius laivelius, ant kurių užrašė savo mintis. Visiems moksleiviams buvo demonstruojama filmuota medžiaga, kurios metu moksleiviai klausėsi įžymių žmonių išsakytas mintis apie toleranciją. I-IVg klasių moksleiviai dalyvavo viktorinoje „Aš toks – tu kitoks“. Visos komandos pasirodė puikiai, ypač visus žiūrovus sužavėjo paskutinė rungtis, kai komandos turėjo dainuoti karaokę. I-ą vietą laimėjo IIg klasės moksleivių komanda, II-ą vietą – IIIg klasės moksleivių komanda, III-ą vietą - IVg klasės moksleivių komanda, IV-ą vietą – I g klasės moksleivių komanda Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Mokinių taryba linkėjo moksleiviams išlikti tolerantiškais ne tik šią dieną, bet ir ištisus metus.

Mokinių tarybos narė
Evelina Čižauskaitė