Rugsėjis sugrįžo

Mano delnuose-visas ruduo. Gelstantys klevo lapai, kelianti kepurėlę ąžuolo gilė, įvairiaspalviai astrų žiedai.

Mano delnuose – paskutiniai šilti saulės spinduliai, voratinklio audeklo gabalėlis, gervių atsisveikinimas virš marguojančių gimtinės dirvonų.

Mano delnuose – visas ruduo.

Tau jį surinkau.

Tau jį padovanosiu.

Ateik.

Šiais žodžiais Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje prasidėjo gražiausia rudens šventė – Rugsėjo 1-oji, sukvietusi į mokyklą didžiulį būrį mokinių, mokytojų, svečių.

Mokslo metus Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje pradėjo 232 pirmų-dvyliktų klasių moksleiviai, 14 ikimokyklinukų, 8 priešmokyklinukai, 29 mokytojai ir 18 techninių darbuotojų.

Direktorė Aldona Svidinskienė pasidžiaugė, kad mokykloje atidaryta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė, kurios atidarymą džiaugsmingai sutiko tėvai ir vaikai. Mokyklos vadovė džiaugėsi gerais abiturientų egzaminų rezultatais. 2010-2011m.m. abiturientai visus egzaminus išlaikė pagrindinės sesijos metu. Džiugu, kad  lietuvių (gimtosios) kalbos valstybinio brandos egzamino aritmetinis vidurkis 78,3 %, užsienio (vokiečių) kalbos valstybinio brandos egzamino vidurkis 67,8%, technologijų mokyklinio brandos egzamino aritmetinis vidurkis 9,2b., geografijos mokyklinio brandos egzamino aritmetinis vidurkis 9b.

Direktorė palinkėjo visiems ir šį ypatingą rudenį, kai Lietuvoje siaučia Europos krepšinio karštinė, būti nusiteikusiems savo užsispyrimu, ryžtu, kruopščiu darbu nugalėti visus sunkumus, įveikti visas kliūtis.

Moksleivius ir mokytojus su Rugsėjo pirmąja pasveikino Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Donatas Ragėnas, Antazavės seniūnas Algirdas Lekaveckas, bendruomenės pirmininkė Danutė Skardinskienė. Jie palinkėjo visiems kantrybės, tvirtų žinių, tarpusavio supratimo, pagarbos vienas kitam.

Taigi rugsėjis sugrįžo. Sugrįžo kartu su besišypsančiais mokiniais, su jų pasiilgisiais mokytojais, su gėlių žiedais, su džiaugsmu ir nerimasstimi, koks jis bus, ką jis dovanos. Tikimės, kad jis bus dosnus sėkme, žmogiška šiluma ir viltimi žydėjimo ir šviesos.

Su švente!