Dovana Antazavės bendruomenės namams

ppp
    Dar lapkričio mėnesio pabaigoje vykdydami projekto ,,Pažink valstybę” veiklas, Amatų centre atidarėme dirbtuves ,,Advento belaukiant”. II g klasės mokinių grupė sukūrė skelbimus ir išplatino informaciją apie Advento dirbtuves viešose erdvėse (Antazavės seniūnijoje, informacinėje lentoje prie seniūnijos, bibliotekoje ir pan.) – mokiniai prie veiklos kvietė prisijungti ir kitus vietos bendruomenės gyventojus. Šios veiklos tikslas - padidinti Amatų centro Antazavės dvare patrauklumą ne tik mokiniams, bet ir kitiems vietos gyventojams.

    Dirbtuvėse darbavosi 7, 8, 9 ir 10 klasių mokiniai, o užsiėmimus jose vedė Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja Daiva Mieliauskienė. Prie mokinių prisijungė ir gerbiamos Liucija Sivačiova, Jurga Isakė, bendruomenės pirmininkė Danutė Skardinskienė bei jaunesni gimnazijos bendruomenės nariai – keli pradinukai.

1 1

3

4

6

7

8a

8b

10

11

    Mokytojos padedami mokiniai ir kiti dirbtuvių dalyviai gamino kalėdines dekoracijas – žaisliukus, kalėdines žvaigždes ir girliandas. Dekoracijų gamybai buvo naudojamos natūralios medžiagos – popierius, konkorėžiai, šienas, siūlai… Labiausiai mokinius džiugino figūrų dekoravimas - pasigaminę karkasą, mokiniai jį dekoravo gilėmis, kaštonais, akmenukais, plaušu, stiklo figūromis, kaspinėliais ir pan.

12

13

14

16

17

18

    Pagamintas dekoracijas mokiniai kartu su mokytoja nutarė padovanoti Antazavės bendruomenės namams. Ir ne tik padovanoti… Gimnazijos savanoriai nusprendė ir patys papuošti bendruomenės namų eglutę ir jos erdves.

19

20

21

22

    Taigi, šia projekto veikla išnaudota puiki galimybė ugdyti(s) kitoje, netradicinėje erdvėje, kelioms kartoms pabūti kartu ir pabendrauti, įprasminti Advento laiką - prasmingais ir naudingais darbais suteikti džiaugsmo sau ir kitiems.

Jovita Vainikevičiūtė,
pilietškumo pagrindų mokytoja

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla